Ґаджети

Samsung Galaxy S9 може вимірювати артеріальний тиск

Працівники південнокорейської компанії Samsung заявили, що за допомогою флагманського смартфона Galaxy S9 можливо буде вимірювати артеріальний тиск. Зробити це дозволить спеціальний додаток My BP Lab, доступний на даний момент тільки для американського ринку.

Але як запевняють розробники, є можливість доопрацювати APK-файл, “витягнутий” з офіційного пристрою представленого недавно на ринку США. Функції, пов’язані з перевіркою і аналізом здоров’я для Samsung не новинка, і багато пристроїв компанії оснащувалися пульсометром і додатковими програмами. Поліпшену функцію для вимірювання тиску розробляли за допомогою вчених Каліфорнійського університету.

Відзначається зручність і хороші точні статистичні показники, без застосування манжети на передпліччі. Але для цього потрібно внести правильні особисті дані про вік, зріст, вагу, фізичну активність і шкідливі звички. Потім програма My BP Lab попросить сісти, накрити вказівним пальцем сканер і підняти руку на рівень серця. При порівнянні зі звичайним тонометром, показники були з невеликими відхиленнями у різні сторони, але виділяється досить хороша точність.

Наскільки буде корисна функція, це буде визначатися за допомогою різних досліджень, а особливо, компанія Samsung планує залучити користувачів і шанувальників, і на основі коментарів та побажань покращувати і допрацьовувати додаток.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button