Ґаджети

Revo Build — модульний комп’ютер від Acer (11 фото)

Одна з новинок компанії Acer привернула до себе чимало уваги відвідувачів виставки IFA 2015 — це модульний комп’ютер Revo Build вкрай компактного формату. Ідея подачі міні-ПК у вигляді складових блоків не нова. У 2014 році компанія Razer представила свій прототип настільного комп’ютера Christine Project, що складається з блоків, однак далі ідеї проект не пішов. У Acer ж є готовий продукт, з допомогою якого компанія розраховує завоювати ринок персональних комп’ютерів.

Завдяки модульній конструкції Revo Build, користувач може збирати і модернізувати такий комп’ютер, використовуючи легко замінні блоки, не напружуючись знанням як правильно підключити вінчестер або куди встановити відеокарту. Блоки просто встановлюються зверху на базовий модуль і кріпляться за допомогою магнітів. На жаль, вибрати, наприклад, першу-ліпшу відеокарту не вийде: Acer має намір випускати «фірмові» модулі. Зате блоки можуть працювати незалежно з іншими ПК.

Revo Build M1-601 являє собою літровий декстоп з підставкою 125 x 125 мм. На момент старту продажів будуть доступні: блок з вінчестером на 500 ГБ або 1 ТБ, звуковий блок з динаміками і мікрофонами, блок-акумулятор з можливістю бездротової зарядки мобільних пристроїв, блок-проектор, блок з графікою AMD. Компанія планує поступово випускати і нові блоки.

Базовий модуль йде з процесорами Intel Pentium або Intel Celeron з інтегрованою графікою Intel HD. Об’єм оперативної пам’яті досягає опціонально 8 ГБ. Працює Revo Build під управлінням Windows 10. Новинка з’явиться в Європі, Близькому Сході та Африці в жовтні за ціною від 199 євро.

Джерело: acer.ru

Натхнення: 24gadget.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть