Ґаджети

Samsung скопіювала важливу особливість Apple

Судячи зі слів глави мобільного підрозділу Samsung, корейська корпорація вирішила копіювати не тільки смартфони Apple, але і бізнес-філософію компанії.

У минулому Samsung заповнювала ринок своїми пристроями і постійно хвалилася обсягами продажів. Це був їх головний козир, вражаючий інвесторів і користувачів по всьому світу. Пізніше в індустрії смартфонів прийшов Китай, і корейці швидко втратили свою позицію.

Виробник Galaxy більше не може здивувати кількістю і хочуть хвалитися якістю. Тобто прибутком. Як це робила Apple з моменту свого заснування. Але Apple зробила собі ім’я на тому, що завжди робила ставку саме на продажу хороших продуктів, а не заповнення ринку товарами. Тому Samsung, яка намагається йти по тому ж шляху, виглядає дивно.

Більш того, корейці більше не хочуть бути першими у випуску нових продуктів. Глава мобільного підрозділу Samsung повідомив, що його корпорація більше не буде прагнути випустити продукт першими. Всі сили будуть кинуті не на швидкість, а на якість.

«Ми почали робити мобільні телефони раніше китайських фірм. Ми горіли бажанням бути першими у всьому світі і мобільної індустрії, зокрема. При цьому ми майже не думали про створення чогось інноваційного та значущого для користувачів. Сьогодні все зміниться. Ми сконцентруємося на створення чогось дійсно якісного і цінного. Це наша нова стратегія», – повідомив директор Samsung.

Точно такої ж позиції дотримується Apple.

«Ми навіть не намагаємося бути першими в чомусь, ми хочемо бути кращими і дарувати людям приголомшливий досвід використання наших продуктів», – зазначив Тім Кук в інтерв’ю для журналу Independent.

Втім, те, що відбувається не сильно дивує. Компанія, яка побудувала майже весь свій бізнес на копіюванні головного конкурента, знову щось скопіювала і буде продовжувати це робити в майбутньому. Незважаючи на те, що нещодавно глава Samsung запевняв, що корейська корпорація не використовує ідеї Apple і слідує тільки своїм шляхом.

Варто лише сподіватися, що нова стратегія допоможе Samsung вийти в лідери, а не «вб’є» його.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button