Ґаджети

Apple розробила новий дизайн для Apple Watch

Apple запатентувала новий дизайн для майбутніх поколінь Apple Watch, це випливає з матеріалів сайту Відомства з патентів і товарних знаків США. Плановано пристрій, більша частина якого буде складатися з згинальної дисплейної панелі, яка являє собою єдиний блок, що об’єднує в собі й корпус і браслет.

Завдяки унікальній конструкції годинник зможе виводити зображення на комплектний браслет, збільшуючи тим самим корисну площу дисплея. Дана особливість може виявитися корисною при певних сценаріях взаємодії і використовуватися як конкурентна перевага годин.

З опису винаходу також випливає, що Apple Watch будуть обладнувати вбудованим модулем зв’язку, що зробить їх ще більш незалежним і функціональним пристроєм. Чи буде в годинах використовуватися віртуальна або фізична SIM-карта, в патентній документації не уточнюється.

Передбачається, що Apple Watch отримають дизайн, описаний в патенті, не раніше 2018 року. До тих пір Apple продовжить експлуатувати існуючу конструкцію годин, яка при всіх своїх недоліках показує себе як найбільш оптимальне і зручне рішення для роботи під управлінням watchOS.

За матеріалами PatentlyApple

Натхнення: appleinsider.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button