Ґаджети

Samsung відмовляється від віртуальної реальності

З осені 2020 року південнокорейська компанія відмовиться від усіх фірмових VR-сервісів.

Samsung

З неназваних причин в Samsung вирішили відмовитися від роботи з технологіями віртуальної реальності, поступово обмежуючи функціональність своїх фірмових додатків перед тим, як 30 вересня 2020 року остаточно закрити свої сервіси Samsung XR і Samsung VR.

З 11 травня закрита можливість завантаження 360-градусного відео, а також припинено випуск оновлень для додатків Samsung XR і Samsung VR. З 30 червня припиниться підтримка Samsung VR Video на Oculus Go, Oculus Rift або Oculus Quest, а сам додаток буде видалено з магазину Oculus. З 30 вересня Samsung VR Video більше не буде підтримуватися на Samsung Gear VR і Windows Odyssey, додаток видалять з магазину Microsoft Mixed Reality, а мобільний додаток Samsung XR більше не буде підтримуватися на пристроях Android і його видалять з Galaxy Store і Google Play.

Також з кінця вересня всі облікові записи користувачів Samsung XR будуть відключені і видалені, а всі опубліковані відеоролики будуть остаточно видалені з сервісу Samsung XR. Як відзначають в компанії, контент відновити буде неможливо, тому всі бажаючі зберегти свої ролики повинні зробити це до припинення роботи сервісу.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть