Ґаджети

Більше половини всіх Android-пристроїв визнані уразливими для хакерських атак

В епоху, коли інформаційна безпека деколи грає значно більшу роль, ніж фізична, впевненість у захисті власних даних для багатьох є основоположним чинником. Причому вберегти «нажите непосильною працею» від несанкціонованого доступу і на половину не так складно, як знайти пристрій, якому було б нестрашно довірити найпотаємніше. Але фахівці дослідницького центру Duo Labs вирішили зробити цю роботу за нас і виявили найбільш стійкі до зовнішніх впливів смартфони.

c0a69474b32a4327f4ef9126eb2ebee0

Згідно з матеріалами проведеного дослідження, близько 57% всіх пристроїв, що функціонують під управлінням Android, так чи інакше схильні до програмного злому. При цьому найбільш вразливими є ґаджети, під «капотом» яких трудяться чіпи виробництва Qualcomm, які мають серйозні прогалини в системі шифрування даних. Випущений ж до теперішнього моменту програмний патч, що усуває вразливість, в найбільшому процентному співвідношенні виявився встановлений лише на пристрої Samsung і Nexus.

Щоб уникнути можливих атак з боку хакерів фахівці Duo Labs настійно рекомендують не нехтувати оновленнями систем безпеки і встановлювати їх відразу ж після виходу. При цьому величезна відповідальність лягає і на плечі виробників смартфонів, прямим обов’язком яких є безпосереднє виявлення вразливостей і своєчасне виправлення недоліків. Перевірити наявність оновлень можна у відповідному розділі програми «Налаштування».

За матеріалами PhoneArena

Натхнення: androidinsider.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button