Здоров'я

Сашимі рослинне від Wanted Vegan: інноваційний продукт від українського виробника

Український бренд веганських продуктів Wanted Vegan презентує свою останню розробку – сашимі рослинний зі смаком лосося. Продукт абсолютно унікальний для українського ринку. Однак, у світі також є зовсім мало рослинних альтернатив для сашимі з лососю. 

Основні інгредієнти складу – вода, трегалоза та модифікований крохмаль з рослинними ароматизаторами. Продукт повинен зберігатись у замороженому стані, а його енергетична цінність – 41,5 ккал/100 грамм. 

“Ми поставили собі за мету створити безкомпромісні альтернативи стравам тваринного походження, а для цього потрібно постійно розширяти асортимент рослинних страв. З нашим рослинним сашимі у ресторанах України з’являться веганські суші, веганський салат з сашимі, веганский тартар і ще багато інших ідей. 

Ми перші в Україні зробили рослинне сашимі і неймовірно пишаємось не тільки цим фактом, а й тим яке воно вийшло смачне. Це я вже мовчу про те, що за виглядом його майже не відрізнити від звичайного сашимі. Зупинятись на цьому не плануємо і скоро будемо радувати ще більш цікавими новинами.” – коментує вихід сашимі Роман Квашенко, засновник та директор Wanted Vegan

Спочатку Wanted Vegan запускає свою новинку тільки для HoReCa, не продаючи рослинне сашимі у B2C сегменті, але згодом бренд планує вивести продукт для всіх покупців. Зокрема, продукт вже можна спробувати у ресторані Вегануті, що у Києві на Бессарабському ринку. Надалі про всі місця, де можна спробувати рослинне сашимі буде повідомлятись на сторінках бренду. Замовити рослинне сашимі можна також на офіційному сайті Wanted Vegan

Додаткова інформація:

Wanted Vegan – український бренд рослинних страв, що був заснований у 2020 році. Компанія виробляє веганські бургери, нагетси, нагетси з насінням, котлету по-київськи та фарш. Виробництво знаходиться у Києві, а основа всіх продуктів – пшеничний та гороховий білок. На відміну від більшості рослинних альтернатив, у складі продуктів немає сої. Продукція Wanted Vegan представлена у Goodwine, Сільпо, Novus, Winetime, МегаМаркет та багато інших. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button