Екологія

Саудівська Аравія побудує плавуче місто на 100% чистої енергії

Саудівська Аравія побудує плавуче місто, який буде функціонувати на 100% чистій енергії. Про створення OXAGON у рамках проєкту NEOM оголосив наслідний принц Мохаммед бін Салман, передає hightech.fm.

Восьмикутне місто буде плавати біля узбережжя Червоного моря.

«OXAGON втілить принципи життя у гармонії з природою і стане одним з найбільш технологічно просунутих логістичних центрів у світі з сучасним інтегрованим зв’язком з морськими портами й аеропортами, — йдеться у повідомленні. – Все буде працювати на 100% чистої енергії».

Місто також буде оснащено найсучаснішими технологіями — Інтернет речей, синтез людини та машини, штучний інтелект та робототехніка. У OXAGON буде налагоджене стійке виробництво, зокрема, харчових продуктів, автономна мобільність, а також цифрове виробництво, включаючи телекомунікації, космічні технології й робототехніку.

Наразі не уточнюється, скільки коштуватиме будівництво цього надзвичайно футуристичного міста. Однак згадується, що місто буде тісно співпрацювати з NEOM для надання послуг.

NEOM – проєкт розумного і туристичного транскордонного міста, яке за планом буде розташоване на крайньому північному заході Саудівської Аравії, у Табуці. Воно повинне включити також і морську територію, розташовану біля єгипетського і йорданського кордонів. Передбачається, що NEOM надасть безліч інвестиційних можливостей на території загальною площею у 26 500 км2 і буде простягатися на 460 км уздовж узбережжя Червоного моря.

Однією з основних цілей проєкту є пошук шляхів співпраці та фінансових вкладень з широкою мережею міжнародних інвесторів та інноваторів, а також націлений на орієнтацію на передові галузі та технології.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments