Відео

Саудівська Аравія збудує плавуче місто. Воно працюватиме на 100% чистої енергії

Наслідний принц Саудівської Аравії Мохаммед бін Салман оголосив про створення OXAGON — плавучого міста, яке функціонуватиме виключно завдяки чистій енергії.

Цього тижня Саудівська Аравія оголосила про будівництво восьмикутного міста під назвою OXAGON. Він плаватиме біля берега Червоного моря і працюватиме лише на чистій енергії. Місто OXAGON – частина проєкту NEOM, завдання якого перевизначити спосіб життя і роботи людства в майбутньому, забезпечуючи більш стійку альтернативу. Зараз це цілий регіон, OXAGON буде на його околиці.

Згідно з прес-релізом OXAGON втілюватиме принципи життя в гармонії з природою і стане одним з найтехнологічніших логістичних центрів у світі з сучасним інтегрованим зв’язком з морськими портами та аеропортами. Все буде працювати на 100% чистої енергії. Місто також буде оснащено найсучаснішими технологіями, що використовуються сьогодні – Інтернет речей (IOT), синтез людини та машини, штучний інтелект та робототехніка. Він обслуговуватиме галузі, які використовують лише чисту енергію — стійку енергетику та виробництво, у тому числі продуктів харчування, автономну мобільність, а також цифрове виробництво (включаючи телекомунікації, космічні технології та робототехніку) та сучасні методи будівництва.

У прес-релізі не уточнюється, скільки буде коштувати будівництво цього дуже футуристичного міста. Проте згадується, що місто тісно співпрацюватиме з NEOM для надання послуг.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments