Різне

Секс в різні епохи

Секс завжди викликав у людей підвищену увагу і різну реакцію.Ми пройшли різні стадії сексуальності в суспільстві. Був час, коли про цю тему говорили пошепки, коли секс був свого роду табу, а були часи, коли сексуальність славилась і віталася. Ось те, у що вірили і практикували люди в ім’я сексу.

1. Передчасна еякуляція
Під час правління династії Чжоу (770-222 до н.е.), ті, хто слідував в той час популярною, а нині неформальній релігії Даосизму, вірили в те, що у чоловіків і жінок різна кількість сутностей або “життєвої сили”. У чоловіків був обмежений запас сутності “Ян”, а у жінок “Інь”.

Все це призвело до глибокого переконання в тому, що чоловіки не повинні витрачати свій “Ян”, інакше витрати енергії призведуть до смерті. Тому чоловіками потрібно було накопичувати “Інь”, щоб, коли вони змогли використовувати “Ян”, жінка могла забезпечити їх більшою енергією. По суті, чоловікам потрібно було чекати, поки жінка отримає оргазм і бажано кілька разів, перш ніж випустити свою енергію.

У суспільстві не схвалювалося отримання оргазму до того, як його випробує жінка, також як і самозадоволення, так як це заважало балансу між “Інь” та “Ян”. Жінкам дозволялося отримувати задоволення будь-яким способом, за винятком використання сторонніх об’єктів, які, як вважалося, можуть травмувати матку.

2. Випадкові зв’язки

У сучасному світі у жінок, як правило, не схвалюються випадкові статеві зв’язки, секс на одну ніч і безліч сексуальних партнерів, що здається трохи дивним, враховуючи, наскільки сексуально розкутим здається сучасне суспільство. Проте були часи коли, якщо жінка хотіла завести дітей і упевнитися в тому, що вона плодовита, секс з незнайомими людьми вітався.

Віра в те, що секс з незнайомцем зробить вас більш плідним, практикувалася в Стародавній Месопотамії в 10 в. до н.е. Всім жінкам належало відвідувати храм Іштар протягом життя. Опинившись там, вони чекали, поки хтось не з’явиться, кине срібну монетку і не запросить “в ім’я богині Іштар” вдатися до любовних утіх. На жаль, жінки не могли відмовитися у разі, коли пропозиція вже була зроблена, і їм дозволялося повернутися додому тільки після того, як вони зайнялися сексом з незнайомцем.

Після цього храм став місцем, де секс став професією, або простіше кажучи, почала практикуватися проституція. Однак до неї не ставилися з обуренням, і до жінок зверталися як до “святих повій”, а ображати таких жінок було заборонено.

3. Секс в заміжжі

В Середньовіччі (з 400 по 1500 рр..) секс був досить делікатною темою, особливо для тих, хто дотримувався суворих релігійних переконань. Так як релігія впливала на певний спосіб життя, ті, хто хотів вести себе належним чином, вірили в те, що секс був ганебним і принижуючим гідність актом, як зовні, так і всередині шлюбу. Багато хто вважав секс всього лише формою розмноження, і це привело до того, що задоволення під час сексу ігнорувалося. Також секс вважався “морально небезпечним”, тому що вважалося, що сексуальні імпульси і почуття неможливо контролювати людською волею. В деяких випадках навіть вдавалися до кастрації, а сексуальні стосунки поза шлюбом вважалися “блудом”.

Після сексу пропонувалося відразу митися, щоб очистити себе від цього акта, а непристойні поцілунки, оральний секс, ласки, секс більше одного разу на день і різні позиції також викликали негативну реакцію.

4. Гомосексуальність і бісексуальність

Гомосексуальність і бісексуальність існувала з давніх часів.Часом до неї ставилися нормально, і навіть вважали обов’язковим для деяких, але були і періоди коли така практика вважалася аморальною і розглядалася, як страшний злочин.Незалежно від ставлення людей, це залишається темою, яку важко заперечувати або ігнорувати. У дослідженнях до сьогодні не можуть дати 100-відсотковий науковий відповідь тому, чому виникла гомосексуальність або бісексуальність.

У Древній Греції гомосексуальність або бісексуальність були частиною соціальної ініціації і цю практику пов’язували з навчанням, релігією, політикою та мистецтвом. Проституція також схвалювалась, і вона була розділена на різні рівні.Вважалося, що жінки заздрили чоловічому пенісу, і в цей період існувало боготвореніе фалоса. Жінкам доводилося боротися за увагу з рабами і молодими чоловіками, так як до них часто ставилися як до інструмента і необхідності для розмноження, але не більше того.

У Європі існувало безліч різних традицій і переконань щодо сексуальності. В Етрурії (сучасна центральна Італія), жінки часто займалися сексом поза шлюбом. Якщо народжувалася дитина, і жінка не могла назвати батька, дитина не вважався незаконним. Оргії також були ритуальним і поширеним явищем.

5. Діти і секс

У Французькій Полінезії сексуальність була ще більш ліберальною. Дітям дозволялося займатися сексом з дітьми свого віку і навіть з дорослими. Вступ у сексуальний зв’язок вважалося нормальним для різних віків. Батьки також не займалися сексом на самоті і часто ділили ліжко зі своїми дітьми, дозволяючи їм спостерігати за дією. Як тільки хлопчики розуміли свою сексуальність і статевий акт, їм дозволялося вступати в сексуальний зв’язок. Єдиним обмеженням в юному віці був інцест, а саме секс з близькими родичами та жінками, які були первістками в високопоставлених родинах.Таким жінкам надавалася сексуальна свобода, і їм дозволялося мати зв’язки на стороні після народження першої дитини.

Це всього кілька з численних переконань і традицій щодо сексуальності в усьому світі. Велика частина цих традицій мали місце в східній частині світу. І хоча в західній частині було менше відкрите і просунуте ставлення до сексу, з часом і тут перейняли багато видів практик.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button