Поради

Що таке автентична італійська піца?

Швидка доставка піци у Стрию допоможе насолодитися автентичною італійською піцою з неперевершеним смаком.

Чому піца така популярна?

Коли ви дивитесь на піцу, вона містить усі основні категорії смаків, які ми любимо насолоджувати: солодкі, кислі, солоні, гіркі та пекучі. Кожен із цих смаків міститься в харчових інгредієнтах, які ми вживаємо, що радує наші смакові рецептори. Тут слід стежити за словом глутамат. Глутамат, природно, міститься в продуктах, що дають пікантне відчуття. Подумайте про це як про підсилювач смаку. Автентична італійська піца наповнена природним глутаматом. Мабуть, тому ви не можете просто зупинитися на одному шматку. Високий вміст глутамату міститься у витриманому сирі, помідорах і навіть тваринних білках піци. А піца на дровах – це взагалі вибух ароматів і смаку.

Трохи історії

Слово «піца» вперше було введено приблизно в 1100 році н. е. Незважаючи на те, що Рим згадували як батьківщину піци, фактично, це було насправді в Неаполі. Ранні творіння заглиблювались в різні основи, поки глобальна торгівля не принесла помідор в Італію. Цей один інгредієнт раз і назавжди повністю змінив ландшафт піци.

Піца залишалася заміською стравою лише для італійців, поки королева Маргарита та її чоловік король Умберто I не здійснили тур по їх королівству. Королева помітила цю страву і була повністю вражена нею. Її шеф-кухар готував різні стилі піци. Шеф-кухар вшанував італійський прапор, використовуючи червоні помідори для основи, зелений базилік та білий сир моцарела. Так народилася піца Маргарита.

Лише приблизно наприкінці Другої світової війни піца почала користуватися світовим попитом. Солдати полюбили цю страву і, зрештою, створили безліч піцерій на честь цього найулюбленішого з італійських подарунків усьому світу.

Щоб бути автентичними

Тепер зрозуміло, що означає «справжня італійська піца». Автентичні італійські піци (неаполітанські) визнані лише Маргарита та Марінара. На Марінарі використовуються орегано з помідорів, оливкова олія першого віджиму та, якщо бажано, базилік.

Суворі правила, щоб бути автентичними передбачає використання переваги дров’яної печі, або помідорів Сан-Марцано.

Але ви також можете добавити соус для піци до замовлення.

Соус для піци надзвичайно ароматний і простий, виготовляється з інгредієнтів які свіжі та смачні. Найкраще, ваші піци смакуватимуть прямо з італійської піцерії! Незважаючи на своє швидке приготування соус для піци може похвалитися насиченим яскравим смаком томатів, закріпленим свіжим часником, орегано, базиліком, чебрецем, цибулею та червоним перцем.

Goditi la tua pizza!!! або Насолоджуйтесь своєю піцою та замовляйте на https://striy-lapiec.com.ua/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button