Поради

Як вибрати модний годинник?

З найдавніших часів, як тільки годинник отримав своє поширення, він відігравав важливу роль не тільки в області функціональності (часу), але і в області підтримки моди і стилю. Фахівці кажуть, що в разі правильного вибору аксесуарів дуже легко можливо завершити образ кожного чоловіка або дівчини. Якісні годинники надають солідності певного заповітного “вогника”, з їх допомогою можливо судити про фінансове становище будь-якої людини.

28-12-15-foto-600x450-1

Сьогодні перед тим, як придбати собі годинник, багато хто задається питанням: “А які варіанти є наймоднішими?”. У першу чергу необхідно зрозуміти те, що наявність годинника завжди було і знаходиться поза модою, поза всіма цими тенденцій. Сьогодні модними бувають як жіночі, так і чоловічі варіанти, але … Все більша кількість стає універсальними, тепер багато які підходить для кожної статі.

У випадку зі слабкою статтю розібратися в тому, які варіанти годин підходять сьогодні можливо, але не так просто це зробити. Необхідно враховувати той факт, який говорить про вже стійкі тенденції. Багато дівчат неначе відчувають все це і роблять вибір на користь тих годин, які були, є і будуть завжди популярними.
Хочеться відзначити, що на даний момент модним варіантом вважається великий циферблат. Відомо, що на сьогоднішній день таким вважається циферблат, що має діаметр 3 сантиметри і більше. Наявність великих деталей на руці дівчини говорить про створення надзвичайного контрасту, про підкреслення маленької жіночої руки. В даному випадку грубість годин створить саме таку атмосферу, атмосферу витонченості.

Щоб великі моделі не були схожими на чоловічі варіанти, як правило, багато хто перебуває в пошуку варіантів з наявністю напівкоштовних і дорогоцінних каменів (причому в досить великій їх кількості). Природно, натуральний варіант таких каменів на годиннику скаже про їх досить високу вартість, але … Не слід робити швидких висновків, адже можливо взяти моделі з штучними каменями. Однак якщо справа доходить до використання натуральних варіантів дорогоцінного каміння, у даному випадку можливе розглянути срібло, золото і платину. Який метал мають найбільшу популярність? Всі вони однакові! Головне – правильно підібрати колірну гамму.

У разі вибору чоловічих годинників, доведеться трохи постаратися. На сьогоднішній день величезний функціонал http://timebar.ua/ настільки приваблює, що вибирати якийсь певний варіант немає ніякого сенсу. Доведеться подбати про те, щоб в наявність було, як мінімум, 2 різних девайса для роботи, щоб підкреслити свій стиль одягу. Наприклад: класичний варіант одягу вимагає відповідного рівня від ручних годин; спортивний варіант передбачає також певну самостійність. Не можна просто взяти і одягнути годинники, які активно використовувалися в офісах і на переговорах на природу на шашлики. Це, як мінімум, буде дратувати очі оточуючих (краще їх взагалі не брати з собою).

Чоловіки, на жаль, в даному випадку більш серйозно ставляться до вибору годин, починаючи від фактора варіанти одягу (спорт, класика) і закінчуючи тоном туфель.

Тобто, вибрати модні годинники на даний момент для чоловіка або ж дівчини можливо, проте в даному випадку доведеться розібратися у всіх тонкощах даного вибору. Якщо зробити вибір неправильно, в найближчому майбутньому можливо про це дуже сильно пошкодувати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button