Поради

Кредити під заставу – вигідно і просто для кожного

Бажаєте швидко та вигідно оформити кредит? Компанія БігБенФінанс дає таку можливість всім. Детальніше про умови можна дізнатися тут https://bigbenfinance.com/ – кредит видається під заставу авто, нерухомості, земельної ділянки.

Переваги конфіденційної позики

Оформити позику під заставу можна всього за 1 день. Розрахувати кредит можна прямо на сайті компанії. Зручний калькулятор допоможе зробити це максимально швидко.

Переваги конфіденційної позики від компанії БігБенФінанс очевидні. Вам не доведеться підтверджувати свої доходи, стояти в довгих чергах в банку. У підсумку ви отримуєте вигідний кредит. Безумовно, не варто брати позику, не розрахувавши власні сили. Компанія пропонує чесні кредити, і виплачувати їх слід обов’язково.

БігБенФінанс пропонує своїм клієнтам найоптимальніші рішення по кредитах. Процентна ставка становить не більше 18% річних. Може бути видана сума до 80% вартості вашого будинку. Повністю відсутні обов’язкові страховки та приховані комісії. Дострокове погашення позики здійснюється без будь-якого штрафу. Отримати грошові кошти й погасити позику можна безготівковим розрахунком.

Компанія гарантує:

• повну конфіденційність;
• прозорість угоди;
• зручність кредитування.

Фахівці компанії не ставляться до справи формально. Співробітники прекрасно розуміють, що клієнту важливий результат. Індивідуальний підхід до кожного питання дозволяє збільшити лояльність клієнтів. Команда пропонує вигідне і просте взаємоспівробтництво.

Кредит під заставу

Сума даної позики може скласти 30 мільйонів гривень. Користування позиковими засобами під 1.5-3% в місяць. Всі умови кредитування обумовлюються з представником компанії і детально прописуються в договорі.

Компанія діє законно, є ліцензія Нацкомфінпослуг на надання грошових позик. Розрахувати платіж можна прямо на сайті БігБенФінанс.

Тіло кредиту під заставу нерухомості можна погасити в кінці терміну, а щомісяця гасити тільки відсотки. Також можливо виплачувати позику частинами щомісяця. Компанія діє в інтересах клієнта, має великий практичний досвід, вирішує найскладніші завдання і реалізує існуючі можливості.

Кредит під заставу нежитлових приміщень, під заставу квартири і під заставу земельної ділянки видається на тих же умовах. Для оформлення позики знадобитися надати:

• паспорт;
• код;
• додаткові правові документи.

Фахівці компанії попередньо обговорюють з клієнтом всі найдрібніші подробиці кредитування. Проводиться обов’язковий огляд нерухомості, підготовка всієї необхідної документації. Процес здійснюється вже в день звернення за фінансовою допомогою. Перед підписанням договору клієнт обов’язково читає прописані в документі умови. Роботу ведуть юристи з великим практичним досвідом. Кредит оформляється при наявності всіх необхідних документів.

При певних умовах платіж по кредиту може бути відстрочено на 1 місяць. Цю вигідну пропозицію компанія дає, виходячи з порядності своїх клієнтів. Робота ведеться безпечно для кожного позичальника. Взяти кредит в компанії БігБенФінанс можуть не тільки приватні особи, а й підприємства, а також організації.

Бувають ситуації, коли гроші потрібні терміново. Часом дуже важко знайти компанію, яка пропонує кращі умови кредитування. Отримати готівку або гроші на карту ви зможете досить швидко, якщо звернетеся за допомогою в БігБенФінанс. Фахівці компанії з великою повагою ставляться до кожного свого клієнта. Ви завжди зможете домовитися про відстрочку платежу, якщо у вас виникли фінансові труднощі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button