Поради

Що потрібно знати, щоб купити якісний матрац в інтернеті

Наука давно довела, що запорукою здоров’я, довголіття і прекрасного самопочуття є повноцінний сон. Виспавшись людина навряд чи буде нарікати на поганий настрій, ломоту у всьому тілі і небажання працювати. Що не менш важливо, якість сну прямим чином впливає на психоемоційну поведінку. Організм має гостру потребу в повноцінному відпочинку після чергового трудового дня, і забезпечити максимальний комфорт допоможе якісний ортопедичний матрац .

Основна функція даного виробу – ефективна підтримка тіла користувача в анатомічно правильному положенні. Завдяки цьому навантаження рівномірно розподіляється по всьому периметру спального місця, щоб спина відпочиваючого зберігала природний вигин.

Чим жорсткіше – тим краще?

ортопедичний матрац купити в Києві Чи не потрібно вірити даним стереотипу про ортопедичні матраци. Насправді, ступінь жорсткості є строго індивідуальним критерієм вибору. Щоб визначити, який матрац підійде саме вам, необхідно врахувати ряд важливих моментів:

  • вага користувача;
  • його вік;
  • стан здоров’я;
  • особисті переваги;
  • спосіб життя.

Наприклад, відпочинок на жорстких ортопедичних матрацах строго протипоказаний людям, що страждають захворюваннями опорно-рухового апарату. При цьому моделі підвищеного ступеня жорсткості будуть оптимальним рішенням для користувачів з надмірною вагою, а також для дітей віком до 12 років. Якщо ви не впевнені у здоров’ї вашого хребта і суглобів, перед покупкою матраца варто проконсультуватися з фахівцем.

Як не помилитися з вибором?

Вибираючи матрац в інтернет-магазині magdek.com.ua, не пропустіть найважливіший момент – його розміри. Ширина виробу практично не має значення, чого не скажеш про довжину, яку завжди потрібно розраховувати. Формула проста: за основу беріть ваш зріст, після чого додавайте до нього не менше 30 см (стандартна відстань для подушки).

Щоб не спустити гроші на марну покупку, підходити до вибору вироби потрібно з усією серйозністю. Ідеальний варіант перевірки матраца – його тестування безпосередньо в магазині. Соромитися в даному випадку абсолютно нічого: оцінити матрац максимально об’єктивно можна, розташувавшись на ньому в улюблених положеннях для сну.

Якщо ви плануєте придбати матрац через інтернет-магазин, будьте особливо уважні. Не маючи можливості помацати виріб і протестувати його особисто, необхідно приділити всю увагу вивченню характеристик, специфікацій і матеріалів виготовлення. Переконайтеся, що обраний виріб гіпоалергенні, відповідає сучасним стандартам якості, екологічності та безпеки. Не потрібно сліпо довіряти похвальним одам в сторону найдорожчих моделей: спочатку ознайомтеся зі схожими виробами за доступнішими цінами. Якщо консультант не в силах пояснити переваги дорожчої моделі, немає сенсу переплачувати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button