Поради

Телефон у кредит за криптовалюту GDC

Флагманський телефон можна купити за зниженою вартістю, оплачуючи передплату. На тлі останніх новин про падіння цілих ринків та основних криптовалют вибивається новина про створення галузевої монети, яка повноцінно пов’язує світ криптовалюти зі світом реального виробництва. Така потужна і масштабна криза, яку ми бачимо зараз, не могла не створити відповідь від крипто спільноти. 

Однією зі сторін цієї відповіді стала GadgetCoin – монета, пов’язана з виробництвом гаджетів та ноутбуків. Нова монета дозволяє користувачеві купувати будь-який гаджет у виробника або його партнерів за криптовалюту. При цьому покупець сильно виграє, заощаджуючи до 37%. Така економія під час кризи змусить людину, не знайому з криптовалютним ринком, звернути увагу на цю монету. Флагманські моделі вимагають підписки, що оплачується GadgetCoin-ами щомісяця для використання гаджета, але сама техніка продається за заниженою ціною. Деякі програмні продукти від виробника також купуються лише за GadgetCoin. Крім цього, виробник інтегрує в кожен гаджет програму біржі партнера, де можна в один клік купити або продати GadgetCoin. Також, при покупці техніки кожен споживач отримує невеликий кешбек у GadgetCoin-ах на свій рахунок.

GadgetCoin створена на базі блокчейна трон, що надає їй високу швидкість та фіксовану вартість транзакцій, а також зручність використання, що говорить нам про те, що монета має піднятися. Простий механізм прив’язки до монети будь-яких інших виробників гаджетів і навіть великої домашньої техніки робить монету по-справжньому галузевою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button