Всесвіт

Що спровокує потужний землетрус у Європі 19 листопада?

У середині листопада зближення з Нібіру викличе низку землетрусів і вивержень вулканів по всій Європі. Невтішний прогноз був зроблений конспірологами після дослідження всіх даних, зібраних у рамках проекту «Чорна зірка».


За словами головного автора дослідження Терраля Крофта, в останні два тижні листопада, починаючи з 19 числа, почнеться максимальна сейсмічна активність. Під впливом гравітації Нібіру почне розколюватися розлом, що пролягає між Гібралтаром і Індонезією, і прийдуть у рух літосферні плити.

Подібні явища торкнуться всю планету, але найбільше постраждає європейський континент, на який обрушаться численні землетруси. Крім того, у Франції та Італії відбудуться найпотужніші вулканічні виверження.

Послідовники проекту «Чорна зірка» впевнені, що Нібіру не планета, а коричневий карлик, якому не вистачило маси, щоб стати повноцінною зіркою. Цей об’єкт складно виявити через низьку освітленість, однак він здатний справити сильний гравітаційний вплив на сусідні тіла.

Варто відзначити, що раніше в науковому співтоваристві висловлювалися ідеї щодо існування Немезіди — компаньйона Сонця. Однак докази її наявності в Сонячній системі не були знайдені.

Кнопка «Наверх»