Поради

Що таке біокамін?

З кожним роком у нашому житті з’являється все більше предметів ужитку, які зовсім недавно здавалися нам екзотичними надмірностями. Біокамін – це розкішна новинка, яку виразно можна віднести до їх числа. Принципи захисту навколишнього середовища, помножені на інноваційні технології, роблять камін в квартирі розкішним і незвичайним дизайнерським рішенням будь-якого приміщення.

27-10-15-foto-600x413-1

Прагнення зробити інтер’єр комфортним і неповторним властиво багатьом з нас, адже навіть найбільш прагматична душа мріє про романтичний затишок і тепло. Поєднати естетичність і зручність допоможе біокамін, особливо якщо врахувати, що він не потребує встановлення димоходу, купівлі дров та багатьох інших атрибутах, що вимагають окремої уваги. Але чи можливо розмістити в будинку живий вогонь, що не дає диму і кіптяви? Так, якщо мова йде про http://petra-shop.com/.

Переваги біокаміна

Від своїх класичних побратимів біокаміни відрізняються, насамперед, простотою установки. Для того, щоб камін в квартирі порадував гостей і господарів, достатньо всього лише заправити його паливом і розпалити вогонь.

Класичний камін в квартирі завжди знаходиться на спеціально організованому для цього місці. Димохід, решітка, камінний портал … турбота про них заподіює масу незручностей. На відміну від нього, біокамін абсолютно не потребує зайвої уваги.

Мобільність, яку має інтер’єрний камін, дозволяє при бажанні перевезти його з квартири в заміський будинок або позичити сусідам. Деякі моделі біокамінів можна запустити в басейн або встановити у вигляді садового факела.

Біокаміни ідеально впишуться в будь-який інтер’єр завдяки різноманіттю матеріалів, які можна застосовувати для їх виготовлення: скло, сталь, граніт, мармур, дерево. Також як і декоративні каміни, біокаміни абсолютно безпечні. Досягається це за рахунок термоізоляції корпуса й унікальної конструкції опалювального блоку, відповідного стандартам надійності і якості збірки.

Якщо вам до душі камін в квартирі, що має більш традиційний вигляд, розмістіть в ніші біокаміна керамічні дрова – це створить природну імітацію справжнього багаття. А крапля аромамасла максимально наблизить відчуття справжності.

Камін в квартирі – гармонія стихії і розуму

Секрет стрімко зростаючої популярності біокамінів полягає в тому, що для їх роботи в спеціально запатентований пальник заливається екологічно чисте паливо. В основі кожного біокаміна розміщене вогнище з опалювальним блоком з нержавіючої сталі. Біопаливо горить рівним полум’ям, яскравість якого можна регулювати. Для цього на блоці присутня кришка-слайдер, що дозволяє моментально встановити потрібну інтенсивність горіння.

Біопаливо, яке заливається в інтер’єрний камін, виробляється на основі звичайного етанолу (спирту). Виробляється цей спирт в результаті ферментації цукру, який міститься в багатьох рослинах: тростинному цукрі, кукурудзі, бананах, буряку, пшениці. Міжнародними правилами заборонено реалізовувати такий спирт кінцевим споживачам, тому процес виробництва біопалива супроводжується денатурацією.

Отриманий етанол екологічно безпечний і абсолютно нейтральний по відношенню до навколишнього середовища. Горіння виділяє трохи тепла і пари, а також СО2 (двоокис вуглецю). Всі ці продукти не змінюють мікроклімату приміщення і не мають негативного впливу на здоров’я людини.

Інтер’єрний камін, що працює на біопаливі, не виділяє гару, сажі або диму. Вам не знадобиться знову і знову білити стелю, змітати попіл або виносити золу. Про те, що камін в квартирі присутній, можна буде здогадатися, лише побачивши його приручене полум’я.

Відчути присутність живого вогню в приміщенні допоможе декоративний камін. Імітація справжнього полум’я, яку створює прилад, настільки достовірна, що ваші гості можуть її не помітити. Все, що вам знадобиться для підключення каміна – це підключення до мережі. Декоративний камін – непоганий компроміс для тих квартир, в яких живуть маленькі діти або домашні тварини. Прилад простий в експлуатації і не вимагає спеціального догляду.

Біокамін або декоративний варіант … На чому б ви не зупинили свій вибір, очевидно одне: камін в квартирі – це оазис, споглядання якого подарує вашій душі спокій і умиротворення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button