Поради

Що таке дерево алюмінієві вікна

Останнім часом набирають велику популярність дерево – алюмінієві вікна. Дерев’яні вікна з сосни, дуба, модрини вже давно захищають наші будинки від холоду та спеки, шуму і пилу.

Сучасні технології виробництва вікон, використання сучасних лаків, антисептиків і герметиків дозволили відчутно поліпшити якість дерев’яних вікон і захистити їх від негативного впливу навколишнього середовища. Але дерево є дерево і як його не захищає, може з часом постраждати від дощів насичених хімічними сполуками або від палючого сонця.

31-07-15-foto-600x447-2

І для того, щоб повернути дерев’яному вікну первинний стан доведеться щороку викладати круглу суму на ремонт вікна. Але є і можливість відразу подбати про більш якісний і надійний захист дерев’яного вікна і замовити комбінований варіант вікон – дерево алюмінієві вікна.

Дерево алюмінієві вікна – якість і довговічність

На сьогодні, цей вид дерев’яних вікон досить затребуваний в нашій країні, можна сказати, що постачальники і виробники потрапили точно в ціль познайомивши вітчизняний ринок з дерево алюмінієвими вікнами. Деревина, як будівельний матеріал використовувалася з давніх часів, а алюміній був також цінний як золото.

Алюміній екологічно чистий, антистатичний – не притягає пил, адже не даремно саме з нього виробляють кухонний посуд. Дерев’яне вікно, яким би якісним антисептиком його не обробляли, з часом не зможе більше протистояти навколишньому середовищу.

А якщо зробити на вікна додаткові алюмінієві накладки, тоді воно зможе служити набагато довше. Комбінація алюмінію і дерева як би доповнюють один одного і працюють у парі. На деревину покладено функції звуко та теплоізоляції, створення в будинку комфортних умов і затишку.

Відео: Розмови про вікна: Конструкція дерев’яних вікон

А ось алюміній не має теплоізоляційних властивостей, але відмінно протистоїть впливу навколишнього середовища. Об’єднавши деревину і алюміній можна компенсувати недоліки кожного матеріалу і в результаті отримати якісну конструкцію – дерево – алюмінієве вікно.

Дерево алюмінієві вікна виготовлені тут за одним принципом що й прості дерев’яні, різниця лише в тому, що на раму і стулки за допомогою кліпс закріплений алюмінієвий профіль. Деревина не стикається з алюмінієм, має невеликий вентиляційний зазор в декілька міліметрів.

Це дозволяє дереву дихати і запобігає розвитку цвілі і грибка. Але цей зазор може негативно позначитися на теплоізоляційних властивостях вікна. Вихід з цієї ситуації був знайдений за допомогою застосування спеціального пластика – поліаміду, який прокладається між деревом і алюмінієм.

Дерево алюмінієві вікна можуть випускати кілька видів

Є варіант, де рама зроблена повністю з алюмінію, а дерево служить як оздоблювальний матеріал. У таких вікнах але не у всіх, так само може бути присутній поліамід. Поліамід прекрасно зберігає тепло, але його використовують не у всіх деревоалюмінієвих вікнах.

Теж саме стосується і вікон де рама повністю дерев’яна, а алюмінієвий профіль служить в якості обробки. Обробляють дерево алюмінієві вікна на обладнанні з Німеччини, Швеції та Фінляндії. Конструкція вікна безпосередньо залежить від того, на якому саме обладнанні воно виготовлене.

Фінське дерев’яне вікно – це дві з’єднані між собою стулки, одна зі склом (зовнішня) а інша має склопакет (внутрішня). В дерево алюмінієвому вікні за фінською технологією, зовнішня стулка повністю алюмінієва. До внутрішньої стулки кріпиться спеціальним металевим стержнем.

Відкриваються стулки в одній площині, як по черзі так і одночасно. Мінус такого вікна – велика вага і товщина рами. Товщина рами одночасно стає і плюсом, так як відстань між стулок допомагає забезпечити високі показники звуко- теплоізоляції.

На відміну від фінських, шведські вікна також маючи дві стулки відкриваються в декількох площинах. Шведські дерево алюмінієві вікна зовні не мають алюмінієвої накладки, там знаходиться повністю алюмінієва рама з одинарним склом.

Але як би не змінювалися конструктивні особливості дерево-алюмінієвих вікон, якість залишається незмінною і такою ж відмінною.

31-07-15-foto-600x405-1

Дерево алюмінієві вікна – переваги

Захист від атмосферного впливу – зовні вікно захищене алюмінієвим профілем, який захищає його від перепадів температури, дощу, вітру, сонця, і т.п .;

Звуко- теплоізоляція – в якійсь мірі, дерево алюмінієві вікна перевершують за цими параметрами пластикові і дерев’яні євровікна. Дерево само по собі має хороші показники шумо-і теплоізоляції, а алюміній допомагає збільшити ці властивості. Тому рама дерево алюмінієвого вікна залишається теплою навіть у сильний мороз;

Повітрообмін – деревина пропускає повітря, алюміній кріпиться з зазором, що дозволяє вікну дихати і не перешкоджає повітрообміну в приміщенні;

Міцність, довговічність – профіль з алюмінію має гарну морозостійкість, оброблений спеціальними покриттями не схильний до окислення і корозії. Термін служби дерево-алюмінієвого вікна мінімум 80 років;

Легкий догляд – за дерево алюмінієвим вікном не вимагається якийсь спеціальний догляд, досить регулярно стирати пил з дерев’яної поверхні;

Екологічність – алюміній не виділяє шкідливі речовини, дерево природний матеріал який має багато корисних властивостей;

Естетичний вигляд – для виготовлення дерево алюмінієвого вікна використовується клеєний брус, а метал облагороджує дерево.

Але не обходиться і без недоліків. Головним мінусом є висока ціна дерево алюмінієвих вікон.

І все ж на сьогодні, дерево алюмінієві вікна найдосконаліші з усіх віконних конструкцій. Хоч у них і високі ціни, вони відповідають всім основним вимогам – безпека, практичність, міцність і довговічність, краса.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button