Поради

Охоронні системи, системи безпеки, сигналізація для дому Ajax

Універсальна бездротова охоронна сигналізація для дому  є комплексним захистом і запобігає несанкціонованому проникненню зловмисників. Вибір системи краще довірити професіоналу, який досконально розбирається в можливостях устаткування і тонкощах монтажу.

Переваги систем Ajax

Система Аякс відноситься до нових технологічних сигналізацій останнього покоління. Про проникнення непроханих гостей вона повідомляє господареві миттєво і має особливі переваги перед іншим обладнанням.

Сучасне обладнання системи:

• відповідає міжнародним стандартам;
• безпечна;
• має високий ступінь надійності;
• проста у використанні.

Основною перевагою системи є легке і комфортне керування сигналізацією. Пристрої не вимагають попереднього складання, оновлена, коробка має потрібний рівень захисту. Система має гарну енергоефективність і забезпечує надійний зв’язок всіх пристроїв.

Батареї в присутніх датчиках розраховані на довгі роки роботи, після свого терміну служби їх легко можна замінити. Є також резервний вбудований акумулятор, клімат контроль, датчики глушіння і виявлення. Комплект сигналізації має зручне мобільне управління. Інноваційна система пропонує універсальні можливості, від яких не слід відмовлятися, якщо ви бажаєте надійно захистити будинок.

Система може діяти в автономному режимі і дозволяє управляти всіма побутовими приладами. При виникненні екстреної ситуації побутова техніка за допомогою системи відключається миттєво. Інноваційна сигналізаційна система – це новий крок в сучасні технології збереження об’єкта. Головне – замовляти обладнання в надійній фірмі, яка займається постачанням не перший рік і гарантуємо покупцеві якість. Саме такою фірмою є “Клімат контроль“.

Захист об’єкта від будь-яких загроз

Універсальна система самостійно збирає дані і обробляє їх в потрібному режимі. При мінімальній загрозі відбувається сигнал тривоги, який оперативно передається власнику. Конструкція включає чутливі датчики:

• відкриття дверей і вікон;
• диму і гару;
• газу;
• перекриття і подачі води.

Подібний комплекс забезпечує найбільш ефективну безпеку в будинку. Система завжди в дії і в будь-який момент готова повідомити господарям будинку про спалах, потоп, витік газу. Навіть при розбитті скла і несанкціонованому проникненню, спеціальний датчик неодмінно зреагує і просигналить про подію власникам будинку.

Системи Аякс широко застосовуються для облаштування розумного будинку, оскільки вони володіють великою кількістю різних датчиків контролю. Для настройки використовується смартфон, а також ПЗ системи та її застосування.

Бездротова система має сенсорну клавіатуру, захищена від перехоплень сигналів і має можливість регулювання звуку. Датчики диму дозволяють виявити пожежу на самому початку загоряння і зберегти своє майно. Датчики руху володіють особливою точністю і мають розширений функціонал. Надточна апаратура дозволяє виявити зловмисників, як тільки вони проникнуть в приміщення.

Універсальний комплекс є ефективним і якісним рішенням розробників і призначений для забезпечення спільного захисту всього будинку. Управління сигналізацією може здійснюватися з допомогу брилка, додатку і смартфона. Система є надійним помічником для забезпечення охорони будь-якого об’єкта. Головне – купувати обладнання у надійного постачальника.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button