Поради

Що таке крюїнг

Словом «крюїнг» (від англ. «Crewing») називають агентства, що спеціалізуються на пошуку, відборі та працевлаштуванні моряків. Перші крюїнги виникли на початку дев’яностих після колапсу СРСР, як наслідок розпродажі Чорноморського флоту, коли багато моряків залишилися без роботи. У ті роки крюїнги з’являлися як гриби після дощу, і так само як і гриби, багато хто з них були «отруйними» – одноденними фіктивними компаніями, які обманювали моряків.

На сьогоднішній день будь-який моряк, який бажає піти в море, як правило, може це зробити тільки через крюїнг. Судновласники надають крюїнговим агентствам, таким як http://globalmarine.com.ua/kryuing, інформацію про відкриті вакансії і вимоги до кандидатів, а ті, в свою чергу, намагаються в найкоротші терміни знайти підходящого кандидата на посаду.

По суті, крюїнг – це посередник між судновласником і моряком, який є обов’язковою ланкою, обійти яку досить складно, так як присутність в ланцюжку судновласник-крюїнг-моряк такого агентства вигідно в першу чергу судноплавним компаніям – вони гарантовано отримують на свої судна професійні кадри, які задовольняють всім заявленим вимогам, в найкоротші терміни. Таким чином, вони економлять свій час, не витрачаючи його на ознайомлення з десятками які задовольняють умовам резюме і вивчення законодавства країни здобувача.

В Україні налічують понад 400 офіційно зареєстрованих крюїнгових компаній. Більше половини з них розташовані в Одесі, інші – в таких містах України як Ізмаїл, Миколаїв, Херсон. Були вони також і в Криму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button