Поради

Широкоформатний друк як засіб комунікації споживача та рекламодавця

Комунікація клієнта та виробника вкрай важлива. Вона допомагає проінформувати споживача про акції, нові товари, вигідні ціни та інше. Найбільш ефективним засобом комунікації вважається реклама. Проте вона несе не лише інформативний характер. Головна задача рекламного повідомлення вмотивувати людину на певну дію. Простий приклад: коли ви бачите на плакаті обличчя улюбленого співака, то у вас виникає бажання придбати квиток на концерт.

Банери та постери рахуються одними з найбільш ефективних інструментів комунікації. Яскраве зображення в’їдається у пам’ять, та працює як тригер, коли людина бачить товар на полиці. Проте щоб послання було дійсно ефективним потрібно використовувати якісний широкоформатний друк, що дозволяє втілити у життя усі фантазії графічних дизайнерів та художників.

Широкоформатний друк незамінний, коли треба виготовити:

  • плакати;
  • декорувати виставкові стенди чи вітрини;
  • створити тематичний дизайн інтер’єру під певну подію.

Існує безліч варіантів нанесення фарби на папір. Проте тільки широкоформатний друк дає можливість створювати якісні великоформатні зображення. При цьому це порівняно дешевий спосіб розрекламувати виріб чи послугу.

Не слід забувати й про те, що реклама може бути не тільки зовнішньою, а й корпоративною або внутрішньою. Коли клієнт або партнер заходить до офісу компанії, то повинен зразу бачити логотип фірми. Це не лише дасть йому зрозуміти, що він потрапив туди, куди треба, а й западе у пам’ять.

Широкоформатний друк охоплює безліч рекламних напрямів. Він не обмежується лише постерами чи плакатами. Так провідні компанії створюють тематичні фотошпалери, колажі, календарі та багато інших поліграфічних об’єктів.

Широкоформатний друк може наноситися на папір різного розміру. Наприклад, формат А1 дає можливість за порівняно невеликі кошти змінити дизайн офісу. Також при оформленні інтер’єру може використовуватися А2.

Щоб надруковані матеріали служили вірою й правдою багато років у процесі друку повинні використовуватися якісні барвники. Існують спеціальні фарби, що можуть переносити вологу, дим, пил та ультрафіолет, не втрачаючи своїх основних властивостей.

У середньому один надрукований плакат при зовнішньому користуванні здатен прослужити не більше двох місяців. Це досить дієвий інструмент для короткострокових кампаній. Проте якщо ви бажаєте щоб надруковане зображення прослужило значно довше, слід використати певні хитрощі. По-перше, матеріал повинен друкуватися у якості 720х1440 dpi. Далі зображення можна розмістити або в приміщенні, або на спеціальному закритому носії. В такому випадку паперовий носій у терміні придатності нічим не поступиться банерній тканині.

Носії

Широкоформатний друк можливий на таких носіях:

  • Папір з захисним покриттям. Його важливою перевагою є висока колірна насиченість. Як результат зображення виходять вкрай контрастними. Також варто відмітити плавність переходу кольорів. Додатковим плюсом є висока точність. Використання можливе лише усередині приміщення.
  • Папір підвищеної міцності. Він використовується при створенні реклами для білбордів. Зворотній бік має синій колір. Як результат оклеювання можна робити без попереднього демонтажу.
  • Фотопапір складається з безлічі шарів. Це допомагає досягти реалістичного зображення. Традиційно носій може бути матовим чи глянцевим.
  • Поліпропіленова плівка або синтетичний папір відрізняється високою міцністю та довговічністю. Важливою перевагою є вологостійкість. При цьому якість зображення залишається на висоті.

Вибір носія залежить від тих цілей, яких ви хочете досягти, розмістивши рекламне зображення. Допустимо, для внутрішньокорпоративної реклами достатньо паперу з захисним покриттям. У той час як для зовнішнього розміщення краще обрати поліпропіленову плівку. Особливо у ситуації, коли період розміщення зображення досить великий.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button