Поради

Скільки коштує побудувати будинок в 2022?

Якщо ви розглядаєте можливість будівництва нового будинку, важко зрозуміти, скільки це буде коштувати. Існує так багато змінних, які впливають на ціну будівництва будинку, включаючи розмір, розташування та тип конструкції. На щастя для нас, це одні з найважливіших факторів, що впливають на те, скільки коштує побудувати будинок.

Чинники, що впливають на ціну будівництва будинку

1. Вибір матеріалу:

Тип матеріалу, який використовується для будівництва будинку, може суттєво вплинути на його кінцеву вартість. Існує безліч видів будівельних матеріалів, і кожен з них має свої переваги та недоліки. Наприклад, дерево вважається одним з екологічно чистих будівельних матеріалів, його легко різати, перевозити і надавати йому потрібну форму. До інших будівельних матеріалів відносяться цемент та камінь.

2. Тип фундаменту:

Тип фундаменту, що використовується для будинку, може вплинути на ціну. Фундаменти, укріплені сталевими балками та колонами, коштуватимуть набагато дорожче, ніж фундаменти, в яких використовується бетон, що також призводить до меншого споживання енергії та більшого охолодження влітку. Деякі нові будівлі навіть мають підземні фундаменти, як у хмарочосах на Манхеттені.

3. Тип покрівлі:

Однією з найважливіших частин будинку, яку часто не беруть до уваги, є дах. Тип матеріалу, що використовується для покрівлі, відіграє величезну роль у тому, скільки коштує звести будинок. Дерев’яні дахи можуть здатися дешевою альтернативою, але вони можуть прослужити всього 20 років, перш ніж вам потрібно буде їх замінити.

4. Облицювальні матеріали:

Облицювальні матеріали – це каміння або інші види будівельних матеріалів, що укладаються зовні будинку, щоб запобігти попаданню вологи всередину. Зовнішні облицювальні матеріали можна побачити в бетонних будинках, що може здатися не дуже важливим, але наявність водонепроникного та стійкого до атмосферних впливів будинку допомагає захистити вашу родину від збитків, спричинених негодою.

5. Площа забудови:

При будівництві будинку, чим більше площа ділянки, з якою вам належить працювати, тим менше грошей доведеться витратити. Наприклад, якщо ви будуєте будинок на невеликій ділянці, то для того, щоб він повністю набув функціональності, може знадобитися зведення другої будівлі поряд з нею. Однак наявність додаткової землі також дозволить вам внести корективи та зміни залежно від майбутніх потреб.

6. Необхідність проведення підготовчих робіт перед будівництвом (геологічні роботи):

Геологічні дослідження необхідні для того, щоб визначити кількість часу та грошей, необхідних для будівництва будівель. Вони включають вивчення корінних порід і геологічних розломів в тому місці, де ви хочете побудувати будинок.

7. Підготовка ділянки:

Перед будівництвом нового будинку необхідно також обробити землю і виконати всі необхідні підготовчі роботи. Наприклад, вам може знадобитися усунути небажану рослинність і видалити дерева, які можуть пошкодити фундамент вашого будинку.

8. Розробка дизайн-проекту:

На етапі розробки вам може знадобитися спеціальний дизайн-проект. Однак ви будете контролювати дизайн та матеріал для вашого будинку. Якщо проект буде затверджений, ваш будинок може бути збудований і готовий до заселення до кінця періоду будівництва.

Всі етапи впливають на кінцевий варіант, тому потрібно довіряти роботу професіоналам. СервісБуд пропонує вам: 

  • “Під чистові роботи” від $450 за 1 кв.м. – Ми будуємо будинок та готуємо до оздоблювальних робіт.
  • “Під ключ” від $800 за 1 кв.м. – Ми робимо дизайн-проект та реалізуємо все так, як бачимо. У нас є досвід будівництва будинків.

Перед початком будь-якого проекту важливо спочатку проконсультуватися з кваліфікованим підрядником, який має досвід будівництва будинків. Кожен будівельний проект має свій власний набір унікальних проблем та міркувань, тому завжди краще працювати з досвідченою компанією, яка знає всі тонкощі будівництва, а також ваші конкретні потреби та умови місцевого ринку щодо вартості вашого проекту. Переходьте за посиланням https://servis-bud.com.ua/ і отримайте консультацію та розрахунок вартості будинку вашої мрії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button