Поради

Що купити замість комп’ютерної миші?

Комп’ютерна миша звична будь-якому користувачеві. І ми вже навіть не згадуємо, що замість миші можна використовувати інші ґаджети для керуванням комп’ютером.

Треба зазначити, що використання миші в багатьох програмах не є обов’язковим, оскільки часто можна запам’ятати сполучення клавіш для виклику багатьох функцій (пам’ятаєте знамениті ctrl+c, ctrl+v). Використання так званих гарячих клавіш зручно, але деякі функції використовувати буде дуже незручно. Однак можна придбати не мишу, а пристрої, які з успіхом її замінять. В першу чергу, можна згадати наступні варіанти засобів введення:

  • трекбол,
  • графічний планшет,
  • тачпад в клавіатурі або окремий.

Трекбол являє собою кульку на підставці, якою треба крутити, щоб переміщати курсор на екрані. Той, хто знайомий з механічною (кульковою) мишею, легко асоціює трекбол з такою кульковою мишею, перевернутої основою догори. Працює трекбол точно за тим же принципом, що і механічна мишка і управління ним не вимагає адаптації і спеціального навчання.

Графічний планшет зроблений для введення графічної інформації, використання художниками і дизайнерами в графічних редакторах. Але використовувати такий планшет можна і замість звичайної миші. Складається графічний планшет з планшета, який чутливий до дотиків спеціального пера (виглядає як товстенька кулькова ручка). Використовувати такий планшет досить зручно і в звичайних програмах, де зазвичай ми використовуємо миша.

Тачпад (сенсорна панель) прекрасно знайомий власникам компьюетров. Сьогодні можна придбати тачпад, USB до будь-якого комп’ютера. Найбільш зручний варіант – тачпад, вбудований в бездротову клавіатуру. З такою клавіатурою дуже комфортно не тільки за комп’ютером, але і перед смарт-телевізором.

Корисна порада: в магазині спробуйте різні засоби введення, тоді ви точно зрозумієте, яке пристрій зручніше саме вам.

Цікаво, що сьогодні можна знайти оригінальні гібриди з вищеописаних пристроїв, наприклад, миші з трекболом, що також може виявитися зручним при використанні в окремих програмах.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button