Відео

Що приховує НАСА на фотографіях місяця Нептуна?

Тритон є найбільшим місяцем планети Нептун. За своїми розмірами він порівнянний з нашим Місяцем і цікаво те, що вчені вважають, що Тритон прилетів з глибин далекого космосу.

Крім того, він так само, як і наш Місяць відрізняється від звичайних супутників планет. Він має ретроградну орбіту руху орбітою Нептуна. Він так само, як і наш супутник складається з кам’яної оболонки і внутрішнім металевим ядром. По суті це величезний космічний корабель. Адже саме космічним кораблем називають у давніх джерелах наш Місяць.

Что скрывает НАСА на фотографиях луны Нептуна?

На Тритоні присутній водяний лід і його там дуже багато до 35% площі Тритона вкрите замерзлою водою. Цікаво, що Тритон постійно змінюється в геологічному плані. На його поверхні виникають нові утворення, а його рельєф вчені розпливчасто називають «мудрим», а якщо подивитися на офіційно опубліковані фотографії поверхні Тритона, то ця «хитромудрість» чітко виражена в дуже схожому на дороги малюнки на поверхні, а так само цілком увпізнаваними обрисами міст на поверхні.

Что скрывает НАСА на фотографиях луны Нептуна?

Орбіта Тритона сильно нахилена а сам він рухається у зворотному напрямі руху Нептуна. Крім того орбіта Тритона це правильне коло, що дуже незвично.

Згідно з розрахунками астрономів Тритон прибув до Нептуна з космосу і загальмував використовуючи його атмосферу після чого встав на свою орбіту навколо Нептуна. Цікаво, що Тритон має свою власну атмосферу в якій присутній азот, метан і чадний газ.

Что скрывает НАСА на фотографиях луны Нептуна?

На знімках NASA цікаво ще те, що фахівці аерокосмічного агентства старанно замазали деякі ділянки поверхні, явно з метою приховати щось, що було видно на фотографії цих ділянок. Що намагалися приховати? Виразні зображення штучних споруд?

Кнопка «Наверх»
Закрыть