Відео

Уфологи: Зонд SOHO сфотографував «Зоряні ворота» біля Сонця

Уфологи побачили на відео, переданому зондом SOHO величезні об’єкти. Фахівці вважають, що під час дослідження вченим з NASA вдалося сфотографувати космічні червоточини і «Зоряні ворота».

Матеріал був опублікований мисливцем за космічними аномаліями UFOvni2012, який представив ролик на YouTube. На кадрах можна помітити величезні об’єкти, більші, ніж Земля. На фотографіях крім невідомих космічних об’єктів є також великі «Зоряні ворота», які залишаються поруч із Сонцем протягом деякого часу.


Теорія про ці портали не є чистою фантазією. Вченим NASA вдалося з’ясувати, де і як вони були відкриті, тим самим визначивши критерії пошуку зоряних брам, які агентство почало шукати в 2014 році під час місії MMS (Магнетосферна мультивалютна місія).

За словами дослідника Нассіма Харамейна, майже раз в тиждень на Сонці з’являється сингулярність – чорна діра (червоточина). Позаземні цивілізації досліджують ці портали Сонця, щоб увійти в нашу Сонячну систему. Чорні дірки, видимі завдяки зображенням SOHO, можуть бути схожі по діаметру на Землю або бути навіть більше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button