Поради

Що таке неттоп?

У наших магазинах можна знайти стільки різноманітних ґаджетів, що можна просто не встигнути запам’ятати навіть їх назви, не те щоб спробувати користуватися кожним типом. Треба сказати, що неттопи для дому купують, на мій погляд, не часто, так що підозрюю, що не всі знають що це таке.

Что такое неттоп?

Слово неттоп має на увазі невеликий комп’ютер, призначений, в першу чергу, для роботи і розважального серфінгу в мережі (як локальної, так і всесвітньої). Сам термін «неттоп» – це просто складене слово «InterNET» і «deskTOP».

Виглядає більшість неттопів як невелика коробочка, розмір якої може змінюватись, але в середньому можна орієнтуватися на наступні цифри: довжина близько 20-25 см, ширина близько 15-20 см, товщина трохи більше стандартного жорсткого диска комп’ютера. Це означає, що неттоп буде зручний для тих домашніх користувачів, яким важливо заощадити місце на столі. Більш того, багато сучасних моніторів мають ззаду так зване кріплення VESA, на яке можна закріпити неттоп. Якщо ж немає бажання кріпити цей маленький комп’ютер на монітор, його можна розташувати на спеціальній підставці на столі, і він також займе дуже невеликий простір.

З точки зору можливостей начинки неттопа можна відзначити, що такий комп’ютер підійде не тільки для роботи менеджерів з офісними програмами, базами даних, пошуку інформації в інтернеті, але і тих домашніх користувачів, які хочуть дивитися фільми, грати в невимогливі ігри.

Что такое неттоп?

Не можна сказати, що сучасні неттопи це зовсім слабкі комп’ютери. У більш дорогих моделях неттопів можна знайти і сучасні процесори від Intel (i3-i7), і великі жорсткі диски, і велику кількість оперативної пам’яті. Коли з’явився такий вид комп’ютерів, вони вважалися невеликими малопотужними, так би мовити, спрощеними, «обрізаними» звичайними комп’ютерами. Але з кожним разом, у міру розвитку технологій, різниця між неттопами і стаціонарними комп’ютерами стирається, єдине, для економії місця в неттоп виробники практично не ставлять привод для CD-дисків.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button