Поради

Шпигунський набір – нова цікава серія від популярного інтернет-магазину іграшок

Якщо маєте намір зробити дитині вдалий подарунок, іграшки є безпомилковим рішенням. Тим більше індустрія, яка опікується їх виробництвом, наразі є досить розвинутою. Про деякі вдалі зразки ми розповімо нижче.

Гарне рішення для дозвілля дитини

Якщо мова йде про шпигунські іграшки, вважається, що вони призначені лише для хлопчиків відповідного віку. Але насправді ніхто не забороняє бавитися ними й дівчаткам. Головне – це розробити вдалий сценарій гри.

Нині випущена нова серія іграшок, використовуючи які, можна сформувати власний шпигунський набір. Придбайте їх для дітей, і вони не будуть сумувати жодної хвилини, граючись ними на подвір’ї або вдома. Іграшки розраховані на широку вікову аудиторію. Випускаються вони під відомими брендами, серед яких:

 • Spy X;

 • 4M;

 • Just Cool;

 • Click;

 • Klein;

 • Maya Toys;

 • Shantou.

Щоб купити їх, зверніться до сучасного інтернет магазину іграшок, який співпрацює з виробниками. Завітавши до нього, ви придбаєте виключно сертифіковані товари, що виготовлені з екологічно небезпечних, нетоксичних матеріалів. Але це ще не все! Професійна команда магазину формує асортимент із найкращих іграшок, які не лише гарантують дозвілля, але й розвивають навички, що знадобляться в житті.

Розглянемо пропозиції в деталях

Але ж повернемось до іграшок, що можуть увійти до шпигунського набору. Маючи їх і трохи фантазії, ви зможете організувати рольові ігри, де є:

 • переслідування;

 • затримання;

 • арешти та інші атрибути, що є невід’ємною складовою шпигунських буднів.

Такі ігри, звичайно, будуть цікавими дітлахам молодшого або середнього шкільного віку. Якщо продумати структуру, цілком реально залучити до них старшу категорію й навіть дорослих.

Гарним зразком, з яким можна організувати шпигунські ігри, є поліцейський набір від компанії Klein. До комплектації увійшли:

 • наручники, що оснащені ключами;

 • свисток;

 • мобільний телефон.

Ще більш розширять ігровий сюжет дві рації, що працюють у діапазоні UHF (УКВ). Вони справжні, випущені під брендом Click. За їх допомогою можна організувати зв’язок між гравцями на відстані 1 км. Працюють на трьох каналах, мають субтоном CTCSS, що розпізнає «своїх» гравців і є захистом від радіохуліганів.

Весело провести час у компанії друзів дозволить звукова бомба від Spy-X, яку ви легко долучите до різних сценаріїв. Але вона може бути використана для захисту цінного майна дитини. Також не залишить байдужими й іграшковий міні-телескоп, що у процесі гри розвиває спритну реакцію, уяву, та інші якості, які необхідні кожному. По-справжньому здатна вразити компанію дітей іграшка «Світлова рука», що працює на батарейках. Вона доречна до різноманітних сюжетів.

До уваги споживачів

Щоб знати весь асортимент сучасних, високотехнологічних і корисних іграшок, зверніться до каталогу інтернет-магазину. Там постійно з’являються нові пропозиції, тому не виникне проблем із тим, щоб знайти подарунок дітям до Дня народження або іншого свята.

У каталозі представлено чимало іграшок, що мають електрону складову. Звичайно, такі вироби потребують дбайливого поводження. Якщо іграшка вийшла з ладу, її полагодять технічні фахівці. Вони працюють у сервісних центрах, що обслуговують клієнтів інтернет-магазину іграшок.

Джерело: besmart.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button