Поради

Як розібрати газову плиту

Газові плити не завжди надійні, тому часто доводиться їх ремонтувати. Про те, як правильно розібрати газову плиту, розповість ця стаття. Перш ніж приступити до справи, бажано ознайомитися з її конструкцією і принципом роботи. Інакше ви можете пошкодити апарат.

30-06-15-foto-600x520-1

1) Сучасні газові плити поєднують в собі такі системи, як газова, електрична, система управління. Основою будь-якої конструкції є пальник і регулювальний кран. З газової труби в кран через отвори в муфті надходить газ. Якщо кран повернути, кількість подаваного газу зменшиться, так як отвори закриваються відповідно кута його повороту. В пальник паливо потрапляє через сопло або інжектор. Потужність полум’я регулюється підсосом повітря. А підсос — двома дисками, які переміщаються щодо один одного, змінюючи при цьому силу полум’я.

2) Перед роботою необхідно впевнитися, що газовий кран закритий. Інакше це може призвести до нещасного випадку. Якщо ви не впевнені, що зможете розібрати плиту, краще скористатися допомогою фахівця.

3) Перше, що потрібно зробити для доступу до всіх трубах – прибрати верхню панель. Зробити це можна, знявши решітки і пальника. Під верхньою панеллю є конфорки, під якими розташовані болти. Необхідно вийняти конфорки і відгвинтити болти. Тепер з допомогою технологічних упорів відіжміть затискачі, утримують верхню панель. Робіть це дуже обережно, щоб не зачепити газову трубу. Піднявши, потягніть на себе верхню панель, звільнивши таким чином задні фіксатори.

4) Після цього необхідно зняти панель управління. Закрийте всі крани, приберіть верхню панель плити, як це описувалося в першому пункті. Акуратно відкрутіть всі ручки управління. Далі потрібно відкрутити три болти, які знаходяться знизу панелі. Акуратно повернувши панель, злегка потягніть її на себе. Зніміть панель з упорів, піднявши її. Тепер від’єднуйте кнопки освітлення і розпалювання, притиснувши пластмасові пружинні пелюстки до корпусу. Після всіх цих дій вийміть панель управління і спробуйте зняти кришку плити. Для цього приберіть пружину, яка сповільнює її падіння, і відгвинчуйте всі болти, що утримують кришку. Знімайте саму кришку.

5) Приступаємо до демонтажу духовки. Для цього відкрийте дверцята, щоб вона прийняла горизонтальне положення. У пази, які знаходяться в опорах дверцята, вставте опори для зняття стінок плити, які йдуть в комплекті з газовою плитою. Прикривайте дверцята. Дійте дуже обережно, щоб не пошкодити «нутрощі» плити. Потягніть дверцята на себе, взявши її за бічні борти. Так ви зможете звільнити нижні шарніри. Тепер опускайте її, щоб зняти верхні шарніри. Знімайте самі дверцята. Щоб зняти нижнє дверцятко відкрутіть гвинти з тієї сторони, яка стикається з самою плитою, і витягніть її. Щоб дістати бічні стінки, стягніть 8 кріплень і відкрутити 4 болта. Зніміть задню стінку, відкрутивши 8 болтів.

Головне – під час роботи дотримувати техніку безпеки. Удачі!

Натхнення: sovetclub.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button