Поради

Як працює сайт купонів

Для багатьох споживачів буде відкриттям, що подібні «знижкові» сайти по-справжньому працюють. Але от як вони працюють і за рахунок чого пропонують настільки «смачні» акції, які не можуть собі дозволити навіть реальні дисконт-центри в період розпродажів? У чому ж їх вигода? І чи немає обману?

07-07-15-foto-600x352-1

Перше — реклама коштує грошей. Навіть в інтернеті за банер або опубліковану рекламну статтю на дуже рейтингових сайтах рекламодавці викладають пристойні суми. Іноді це не окупається. Купони на знижку — це чудовий спосіб зацікавити потенційних клієнтів, цільову аудиторію. Як відомо, споживач дуже ласий на розпродажу і низькі ціни. Сайти купонів, такі як http://zrealizujkupon.pl/,  за короткий термін знаходять тисячну і навіть мільйонну аудиторію, і продавець послуг або товарів правильно робить висновок, що він отримає споживачів, зацікавивши кожного максимальною знижкою по купону, ніж викладаючи ті ж круглі суми за банальну рекламу.

Наприклад, власник інтернет-магазину прагне залучити до свого майданчика максимальну кількість клієнтів. Але навіть роздача візиток і розміщення оголошення в пресі із запрошенням заглянути на його сторінку в мережі не матиме такого ефекту, як «сарафанне радіо» (яке давно перекочувало в Інтернет) про те, що він дає нечувані знижки на один товар. Природно, про нього дізнаються не тільки ті 1000 осіб, які куплять купон, а й ті, хто розмірковував, купити чи ні, заходячи на сайт і оцінюючи свої можливості. Це недорого і ефективно в порівнянні з рекламною в метро, на радіо і на телебаченні. Реклама на сайтах купонів обходиться безкоштовно — рекламодавець просто надає знижку своїм споживачам, які пред’являють йому купон.

Бувають і такі ситуації, коли, наприклад, на спектакль або в цирк продано квитків менше, ніж заплановано. Можна залишити все, як є, і втратити ймовірний прибуток за вільні крісла, а можна запропонувати квитки зі знижкою на сайті і отримати-таки хоч менший, але прибуток.

Найчастіше сайти купонів пропонують не матеріальні цінності, а послуги — абонемент у фітнес-клуб, кінотеатр, знижку на доставку піци або суші, відвідування ресторану або сауни, знижку на тур або похід в гори. Все тому, що на послуги набагато легше надати колективну знижку (якою є масова знижка за купонами), ніж на продукцію, закупівельна ціна якої фіксована.

Організатори сайтів купонів домовляються про оптову знижку з продавцем. Тобто за короткий час акції у продавця купується заздалегідь обумовлену кількість купонів (причому їх споживачі оплачують відразу при покупці). Таким чином, у виграші всі: і продавці, і покупці. Якщо ж попит на акцію невеликий, і мінімальний поріг покупок не досягнуто (що буває вкрай рідко на розкручених «знижкових» сайтах), то гроші за купон просто повертаються на рахунок споживача.

Однак не все так просто … є і підводні камені.

НА ЩО НЕОБХІДНО звертати увагу при покупці купони зі знижками?

ПО-ПЕРШЕ, перш ніж зробити покупку купонів, ознайомтеся з умовами вибрати акції:

У будь-якої акції є регламентований термін дії — зазвичай не більше 2-3 днів. Якщо ви не встигаєте в цей час викупити купон, то потім зробити цього вже не зможете — акція закінчиться.

Кількість проданих купонів. Щоб акція відбулася, має бути продано певну мінімальну кількість купонів. В іншому випадку по закінченню акції вам повернуть гроші за покупку знижки. І повернуться вони тільки на особистий рахунок на «купонному» сайті. Зняти суму не можна, її можна тільки витратити на інші купони зі знижками.

У самого купона є термін дії та умови використання. Зазвичай про це попереджають при покупці і оплаті купона, а також дані умови написані на самому купоні при його роздруку. Наприклад, в акції на відвідування спа-процедур вказується: купон діє протягом 30 днів і, щоб ним скористатися, слід заздалегідь записатися на процедури на будь-який зручний час до 17 годин. Таким чином, якщо ви просто прийдете з цим папірцем в салон краси, найімовірніше, вас відправлять додому.

Ніхто не застрахований від поганого обслуговування або неякісного товару. Навіть без знижок споживачі стикаються з недобросовісністю, а при наявності купонів у персоналу магазину може бути особливо упереджена думка до «халявникам». Наприклад, в акції в суші-барі написано про чудову кухню. На ділі може виявитися, що «знижкові» блюдо в цей день не подають, а офіціант — справжній хам. Однак це найчастіше є винятком з правил. Зазвичай підприємства і сайти купонів зацікавлені в збереженні репутації, тому всі пропозиції зроблені з повною гарантією. У разі виникнення непорозумінь сайт купонів, як мінімум, поверне споживачеві гроші. Крім того, і продавці намагаються витримувати якість обслуговування за купонами зі знижкою на досить високому рівні, ніж при звичайному обслуговуванні. Адже це рекламна акція, мета якої стимулювати продажі, завоювати довіру і залучити додаткових постійних клієнтів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть