Поради

Штучна ялинка – яку вибрати?

Новий рік – це свято з сімейним столом, приємними привітаннями, подарунками, аромат мандаринів. Незважаючи на те, що тенденції постійно змінюються, новорічне дерево як і раніше залишається головним атрибутом всякого новорічного свята. Адже багато людей на вулиці, вдома саме навколо неї збираються в дружному і веселому товаристві – в дитячому садку і школі під час Різдвяних свят та Нового року. А під ялинкою – бажані дитячі подарунки та цукерки. Так що саме поруч із зеленим колючим деревцем виникає те саме відчуття домашнього свята Різдва та Нового року! Водночас багатьом набридло щорічно витрачати гроші на живу ялинку, а через декілька тижнів виносити на сміття і вимітати голки в будинку. Альтернатива є – штучне дерево. Ви можете недорого з доставкою в магазині Sigagroup.

Особливості

Штучне новорічне дерево виробляють сьогодні в різних моделях – воно може відрізняється дизайном, шириною, кольором, висотою і матеріалом голок.

Висота має величезний діапазон – починаючи від найменшої настільної моделі від 25 см, і до найвищої вуличної – до 5 метрів. Мініатюрна ялинка часто прикрашає письмовий стіл, створюючи теплу різдвяну атмосферу на роботі, невеликі деревця ставлять на барних стійках, на ресепшені. До речі, вона може служити і відмінним новорічним подарунком.

Чарівність українських міст – великі волохаті вуличні ялинки. У таку довгоочікувану всіма новорічну ніч та різдвяні свята ними прикрашені центри міст, які збирають навколо себе радісних дітей і жителів різних міст.

Напевно, найпопулярнішою і затребуваною на українському ринку є кімнатна штучна ялинка. Її традиційний розмір коливається від 1 до 3 метрів. Висота і діаметр домашньої ялинки визначаються вільною площею в будинку, на якому буде розміщено дерево.

Нові способи виготовлення штучних ялинок дозволяють відтворити образ живого дерева, яке зустрічається в природі. Штучні ялини користуються популярністю не тільки в нашій країні, але і в багатьох інших. У нас в основному популярні класичні варіанти виконання – такі як сосна, кедр і смерека. Замовити ялинку можна в магазині , в якому представлений широкий асортимент.

Всі моделі ялинок виготовлені з нержавіючої сталі. Гілки надійно кріпляться до основи, легко вручну розправляються і відновлюють після упаковки первісну форму. Нижня частина ялинки прикріплена до пластикової триноги. Високі дерева оснащені триногами з кованої сталі.

Характеристики штучної ялинки – важливий критерій при виборі

Матеріал голочок – найважливіший критерій при виборі штучної ялинки.

Існують наступні види хвої:

• м’які (ПВХ);
• жорсткі (моноволокно-волосінь);
• литі (лиття з полімеру або гуми).

М’яка виглядає як розрізана на невеликі смужки ПВХ-плівка. У різних моделей ялини різна щільність і довжина голок плівки.

Лита хвоя (гілки) – хвоя, що має найбільшу схожість з природною (справжньою) ялиною. У такого дерева всі гілочки вилиті з форменого полімеру, і цей матеріал м’який на дотик. Вироби з такого полімеру абсолютно безпечні для дітей і всіх видів тварин!

Жорстка хвоя – найпоширеніший матеріал, тому що їх голки мають найбільшу схожість зі справжніми голками живих сосен. А ще така модель дуже практична: дерево легко зібрати, почистити і видалити можливі забруднення.

Кольорова гамма

Сучасне виробництво штучної ялинки – це безліч варіантів кольору. Звичайно, класичний колір зеленої ялини і раніше залишається найпопулярнішим, але останнім часом все більш затребуваними стають такі кольори як синій і білий.

Сьогодні багато моделей штучних новорічних дерев отримали додаткові прикраси у вигляді засніжених гілок і гілок зі справжніми лісовими шишками.

Сподіваємося, що ця інформація допоможе вам у виборі новорічної красуні. Якщо вам все ж знадобиться порада, пов’язана з купівлею штучної ялини, менеджер магазину Sigagroup з радістю допоможе вам і відповість на всі ваші запитання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button