Різне

Сковорідки з керамічним покриттям

17-11-14-foto-cikavosti250x250-1Всі сучасні господині прагнуть до комфорту. Комфорт на кухні створює як зручні меблі, так і хороша посуд. На сьогоднішній день одними з найкращих сковорід вважаються сковорідки з антипригарним покриттям. І зараз, активно витісняючи тефлон, ринок захоплюють сковорідки з керамічним покриттям, які ще називаються керамічними сковорідками.

Сковорідки з керамічним покриттям виготовляють з алюмінію. За формуванням алюмінію сковорідки поділяють на литі і штамповані. Останні менш якісні і недовговічні. Алюміній в якості захисного покриття покривається зовні сковороди і зсередини керамікою. Ще такі сковорідки називають багатошаровими. Завдяки властивостям алюмінію, така сковорідка виходить легкою, а завдяки кераміці – дуже міцною. Крім екологічності у керамічних сковорідок є маса інших переваг над класичними сталевими і чавунними.

В першу чергу це рівномірність розігріву сковорідки з керамічним покриттям. Кераміка здатна витримувати температури до 450, при цьому ручка сковороди залишається кімнатної температури, що полегшує експлуатацію сковороди.

Другою перевагою є стійкість кераміки до фізичних пошкоджень. Сковорідки Lessner з керамічним покриттям з легкістю переносять подряпини і дрібні пошкодження, які не впливають на їх експлуатацію. Миття таких сковорідок не завдасть зайвого клопоту господиням.

Крім того, для приготування на такій сковорідці можна використовувати менше олії. Керамічне покриття захищає сковороду від пригорання їжі до її поверхні, але продукти можуть пригоріти в процесі приготування, тому олію чи масло необхідно використовувати.

До недоліків сковорідок з керамічним покриттям відноситься вразливість до різких перепадів температур. На розпечену кераміку небажано виливати холодну воду або викладати продукти з морозильника. Таке використання може привести до появи мікротріщин на поверхні, що в підсумку може зруйнувати сковорідку.

Другим недоліком є відсутність можливості використовувати сковорідки з керамічним покриттям на індукційних плитах. Але багато виробників кухонного посуду виправляють цей недолік, і ви можете знайти керамічні сковорідки з металевою вставкою на дні, завдяки чому їх можна використовувати на індукційних плитах.

Матеріал надано сайтом videlka.com.ua.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button