Здоров'я

Сьогодні у світі налічується 1 мільярд курців

Майже 5% дорослого населення у світі (240 мільйонів чоловік) мають розлади, пов’язані з вживанням алкоголю, а більше 20% (1 мільярд осіб) палять, повідомляють вчені Університету Аделаїди у Південній Австралії, які вивчали світові адиктивні розлади.

1fc7a58a56262325ec599a635a561c69

Фахівці оцінили близько 15 мільйонів людей по всьому світу, що мають шкідливі звички. Об’єднання всіх даних було досить складним, відзначають вчені, але отримані знання можуть мати неоціненне значення для політики і дослідників. Результати показують, що існують величезні регіональні відмінності в схильності до шкідливих звичок.

Читайте також: 

Найбільша кількість алкоголіків була виявлена у Східній Європі, де споживається 13,6 л алкоголю на рік на душу населення, і Північній Європі – 11,5 л. Центральна, Південна та Західна Азія мають найнижче споживання алкоголю – 2,1 л на душу населення в рік. Східна Європа також має більшість курців – 30% дорослих, за нею слідують Океанія – 29,5%, Західна Європа – 28,5% і Африка – 14%.

Північна і Центральна Америка з Карибським басейном мають найвищі показники споживання ін’єкційних наркотиків – 0,8%, що більш ніж в два рази вище споживання наркотиків в Північній Європі, де воно становить лише 0,3%. Результати також показали, що шкода від легальних наркотиків у багато разів вища, ніж від незаконних наркотиків.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button