Поради

Сонячні станції для бізнесу – вигідна інвестиція

Конвертація сонячної енергії в прибуток – це предмет заробітку індивідуальних підприємців, які здійснюють її збут державі за фіксованою вартістю. В Україні стало більше власників сонячних батарей як у приватних осіб, так і у бізнесменів. Через надмірне вироблення електроенергії домашніми системами державою був прийнятий закон про викуп надлишків, що призвело до розвитку бізнесу на виробництві енергії цим обладнанням. Розрахувати вартість сонячної станції і виконати всі необхідні роботи можуть фахівці цієї компанії https://radian-corp.com.ua/r-shennya_dlya_b-znesu, також вони займаються підключенням зеленого тарифу.

У скільки виллється установка електростанції

Придбання обладнання для трансформації сонячної енергії в електрику є вигідною інвестицією. При правильно розробленій стратегії, вона в майбутньому може принести солідний заробіток. Однак слід враховувати, що для її реалізації необхідний певний капітал.

Залежно від того, наскільки потужну сонячну батарею ви будете купувати, залежить і її ціна. Якщо пристрій має потужність в 10 кВт, то за нього доведеться викласти 7000-8000 доларів. Дана сума включає в себе:

* проєкт сонячної електростанції;
* монтаж обладнання;
* вартість всієї системи.

На сьогодні ціна за сонячну панель не така висока, як на початку виходу інноваційного пристрою на ринок. Річ у тім, що щорічно змінюються технічні параметри і розвивається “Зелена енергетика” в інших державах, що призвело до можливості купувати обладнання для приватного користування і бізнесу.

За який час окупляться вкладення?

Інвестування в сонячну станцію окупить себе при продажу надлишкової енергії державі дуже швидко. Говорити про місяці або роки окупності не варто, оскільки все залежить від:

* кількості виробленої енергії обладнанням;
* його потужності;
* витрати сонячної енергії на побутові потреби, якщо установка приватна;
* кута нахилу сонячної панелі;
* якості фотоелементів;
* характеристик місцевості.

Правила підключення сонячні електростанції до “зеленого тарифу”

Якщо ви плануєте не тільки використовувати, але і реалізувати залишок енергії, то доведеться підключити обладнання до міських електромереж і компанії – постачальника. Наступним етапом стане монтаж лічильника з GSM модемом, оснащеним додатковою функцією обліку споживання або вироблення електроенергії. Далі виконується перевірка на перевищення потужності. У домашніх умовах досить вироблення в межах 30 кВт.

З метою продажу зайвої електрики доведеться зібрати й подати наступний пакет документів і покроково виконувати наступні дії:

* написати заяву на приєднання електрообладнання до регіональної електромережі;
* дочекатися повернення підписаного договору разом з технічними умовами від регіональних електромереж і при необхідності узгодити норми за технічними умовами з обслуговуючим оператором;
* провести сплату вартості з’єднання до 5 днів, надати чеки про оплату і сам електролічильник для перевірки документів в регіональну електромережу;
* для підключення лічильника до мережі з потужністю в 16 кВт роботи проводять до 45 днів, при більш високій-60 днів;
* у службу підтримки для користувачів необхідно взяти паспорт, схему генератора, копії на документацію по установці електричного обладнання;
* потім відкриваєте банківський рахунок для нарахувань з підписанням бланка заяви-повідомлення;
* навіщо ви зв’язуєтеся з компанією постачальником електроенергії, де надаєте договір з внесеними змінами для постачання електрики, і з цього моменту ви є учасником “зеленого тарифу”.

Після підключення всіх комунікацій і проведення звірки технічних умов ви стаєте бізнесменом, який заробляє на різниці між виробництвом і споживанням електрики.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button