Екологія

Сонячні електростанції будуватимуть на воді

Зокрема, Рада комунального господарства (PUB) Сінгапуру планує створити плаваючу сонячну енергетичну систему на водосховищі Tengeh. Ця електростанція є доповненням до дахової сонячної електроустановці, яку планується побудувати на водопровідній станції Choa Chu Kang. По завершенні будівництва ці установки, як очікується, будуть щорічно виробляти електроенергію, якої буде достатньо для забезпечення 1000 довколишніх домогосподарств, а також для покриття частини потреби в електроенергії водопровідної станції для очищення води.

soniachni_elektrostancii_550

Влада підкреслює важливість проекту, адже будучи острівною державою Сінгапур має обмежені енергетичні та водні ресурси, тому необхідно буде використовувати енергоємні механізми обробки води, такі як зворотний осмос. Запуск нової плаваючою системи сприятиме скороченню втрат води через випаровування та зменшення росту водоростей.

Читайте також: Орбітальні електростанції з’являться зовсім скоро?

В даний час населення Сінгапуру користується енергією, яка імпортується з інших країн. Висока вартість імпортованого палива впливає на підвищення витрат електростанцій і, як наслідок, підвищення відпускних цін не тільки на електроенергію, а й на воду.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button