Поради

СПА ритуал

Цінити красу та підтримувати її – це справжнє мистецтво, яке під владу лише справжнім жінкам. З давніх часів людям відомо, що натуральні засоби догляду за тілом не лише покращують якість шкіри, але й не шкодять загальному здоров’ю. Саме таку, натуральну, косметику Вам пропонує Spa Ceylon luxury Ayurveda в Україні.

Відмінним прикладом ефективного СПА ритуалу є набір Virgin Cocos. Цей комплекс засобів догляду за природною красою відмінно зволожує шкіру та живить її корисними мікроелементами, адже виконаний такий СПА сет на основі натуральної кокосової олії, яку отримують шляхом холодного віджиму відібраних в ручну зелених королівських кокосів, таким чином всі компоненти засобу зберігають свої корисні властивості.

СПА сет Virgin Cocos має в своєму складі все необхідне, щоби очистити та зволожити тіло, а також щодня підтримувати його свіжість та красу. Набір «Королівський кокос» – це ритуал, який потрібно виконувати послідовно. Спочатку необхідно легкими масажними рухами застосувати мило з ніжним, витонченим ароматом, після цього потрібно змити його залишки зі шкіри і перейти до наступного етапу. За допомогою м якого скрабу, звільніть своє тіло від відмерлих часточок шкіри та зволожте її натуральною кокосовою олією, а для підвищення ефективності, наносити олію на шкіру необхідно масажними рухами. Насамкінець, вас чекає нанесення крему для рук.

СПА сет Virgin Cocos або Королівський кокос – це комплекс засобів, що збагачені живильними вітамінами, які здатні наповнити тіло молодістю та енергією. Завдяки унікальній формулі ця косметика ефективно захищає шкіру від сухості, а також значно покращує натуральний баланс в організмі людини. СПА сет Virgin Cocos не лише зволожує тіло, але й пом’якшує її, позбавляє від небажаних зморшок, захищає шкіру від небезпечних токсинів, а відтак, покращує тон шкіри та має омолоджувальний ефект.

Регулярне застосування засобів для догляду за шкірою із вмістом кокосової олії вже за деякий час принесе помітні результати. Ваша шкіра почне сяяти молодістю та здоров’ям. Використовуючи засоби догляду за тілом Spa Ceylon, ви можете бути впевненими в тому, що не нашкодите власному організму хімічними сполуками, які не рідко використовують в сучасних засобах інші виробники.

Spa Ceylon Україна пропонує різноманітні засоби по догляду за обличчям, тілом та волоссям.Всі замовлення можна здійснити в інтернет-магазині компанії.

Джерело:https://spaceylon.com.ua/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button