Поради

Спецтехніка з Європи та США від магазину «Пак-Трейд»

Для проведення будівельних робіт, надання комунальних послуг, функціонування виробництв потрібно використовувати спеціальні види техніки. Спецтехніка, представлена у каталозі магазину «Пак-Трейд», доставляється від європейських та американських виробників. У наявності широкий асортимент машин, які відрізняються за призначенням, технічними можливостями та функціональністю.

Яку спецтехніку можна придбати у компанії «Пак-Трейд»

Виконання специфічних виробничих завдань неможливе без застосування спеціальної техніки. Зазвичай окремі моделі мають дуже вузьке спрямування та виготовляються обмеженими партіями. Підприємцям та власникам виробництва інколи буває непросто відшукати потрібну машину. 

В такому випадку допоможе компанія «Пак-Трейд», яка спеціалізується на доставці та продажу спеціальної техніки в Україні. Серед партнерів виробники зі США та країн Європи. Кожна одиниця відповідає міжнародним вимогам якості, розрахована на тривалий термін експлуатації. У наявності:

  • спецтехніка для земляних робіт: навантажувачі, бульдозери, самоскиди;
  • установки для бетонних робіт: помпи, бетонозмішувачі;
  • бурові та палебійні установки для виконання промислових завдань, формування свердловин тощо;
  • техніка для висотних робіт: автовежі, підіймачі платформ, щоглові платформи;
  • комунальна спецтехніка: машини для прибирання снігу, підмітання та миття вулиць, вакуумні машини. 

Це не повний список всіх позицій. Компанія постійно поповнює каталог затребуваними моделями. 

За якими критеріями слід обирати дизельний генератор

Приватні, дачні будинки та котеджі часто страждають через перебої електропостачання. Дизельний генератор допоможе отримати альтернативне джерело живлення та не залежати від комунальної мережі. Спеціальна техніка може бути мобільною чи стаціонарною. Пристрій складається з дизельного мотора та генератора. Додатково конструкція може бути оснащена системами контролю та моніторингу роботи. 

При виборі дизельного генератора потрібно проаналізувати такі критерії техніки:

  • Потужність. Цей параметр повинен відповідати потребам користувача. Генератори з малою потужністю не зможуть забезпечувати енергією велику кількість приладів. А надмірно масивна техніка буде громіздкою та використовуватиме надто багато пального. 
  • Кількість фаз. Дизельні генератори бувають одно та трифазовими. Перший тип приладів виробляє 220 В, другий — 380 В. Трифазові генератори мають потужність до 100 кВт. 
  • Вид двигуна. Техніка оснащується малооборотними (1,5 тис. оборотів за секунду) та високооборотними двигунами. Перший тип генераторів краще підходять для виробництва, другий — для домашнього використання. 
  • Тип конструкції. Генератори бувають відкритого та закритого типу. Конструкції відкритого типу компактні, їх легко транспортувати. Закриті генератори масивні, оснащуються додатковими ізоляційними кожухами. 

Телескопічний навантажувач: незамінна спецтехніка для різних потреб

На будівництві, під час зовнішніх оздоблювальних робіт, реконструкції будинків потрібно подавати вантажі нагору. Телескопічний навантажувач відмінно впорається з таким завданням. Спецтехніку широко використовують для різних потреб завдяки її мобільності. Телескопічний навантажувач невеликий, рухливий, може легко переміщуватися на невеликій площі. 

Незважаючи на свою компактність, техніка має високу вантажопідйомність. Більшість моделей з легкістю підіймають вантажі до 4 тон. Спецтехніка добре показує себе в різних умовах роботи. Вона переміщення сипучі, тверді, важкі та негабаритні вантажі. Навантажувачі телескопічні доволі прості в обслуговуванні. Виробники техніки приділяють величезну увагу безпеці машиністу-оператору. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button