Поради

Старе Vs нове житло у Львові. Як купити недорогу квартиру?

Львів — одне з найстаріших, та найкрасивіших міст Європи. Декілька років назад воно навіть увійшло у десятку кращих туристичних центрів Старого Світу. Проте ніщо не стоїть на місці. Прогрес не зупинити, і новобудови — це один із його обов’язкових етапів. Зразу хочеться сказати про планування. Нові будинки робляться зовсім по іншим стандартам. Сучасні знання щодо ергономіки дозволяють з високою ефективністю використовувати кожен вільний метр площі.

21-06-16-foto-600x221-1

Яскравим прикладом якісної новобудови у місті Лева є ЖК «ЗЕЛЕНИЙ ДВІР». Він побудований у спальному районі міста неподалік від мальовничого парку. Це чудове місце, де можна гуляти разом з дітьми чи виходити на пробіжку перед роботою. Зручні лавки прийдуться до душі як закоханим парам, там і молодим мамам з дітьми.

Зараз купити квартиру у львові у новобудові дійсно вигідно. Ціна одного квадратного метра від 10 300 гривень. Мало того, існує розстрочка з вигідними умовами кредитування.

Старе і нове

Існує категорія людей, яким до вподоби речі минулих епох, і їх важко за це судити, адже у кожної дрібнички, історія якої налічує декілька століть, є неповторний шарм автентичності. Але чи так це добре, коли мова стосується квартири чи будинку?

Дійсно старі будови мають неповторний і самобутній архітектурний дизайн, але і недоліків у них безліч. По-перше, це стара будова, яка експлуатувалась не одним поколінням власників, а як відомо у кожної будівлі є свій термін експлуатації, і зазвичай він не перевищує 50—80 років. По-друге, старі будинки мають планування, яке було розраховано на потреби людей саме того часу. Достатньо хоча б згадати електричну мережу. Навряд чи старі дроти зможуть забезпечити енергією усю новітню техніку.

Головній недолік старих будинків та квартир у тому, що вони потребують серйозних капіталовкладень. В противному випадку жити в них неможливо. Хоча переваги у такого вибору також є. Варто згадати хоча б чотирьохметрові стелі та розташування поруч з центром.

Чому вигідно купувати квартиру саме у новобудові?

Новобудова має повністю нові комунікації. Це означає, що вам не потрібно витрачати десятки тисяч, щоб замінити електричну мережу. До того ж не варто забувати про можливості електричних станцій та стовпів електропередач.

Коли будується новобудова, то її підключення до мережі обговорюється з міською адміністрацією. Тільки після цього затверджується план. Як результат кожна квартира має стабільну мережу, розраховану на потреби сучасної людини.

Усі комунікації у новобудові нові. Тому вам не прийдеться змінювати труби зразу ж після заселення. До того ж відповідно до євростандартів сучасні квартири зразу повинні бути готовими для експлуатації. У деяких навіть є встановлені меблі. До речі зараз у тренді купувати нову квартиру, у якій за інтер’єр відповідав іменитий дизайнер.

Ще одною важливою перевагою купівлі квартири у новобудові є наявність інфраструктурного забезпечення у вигляді дитячих майданчиків і фітнес-центрів. Мало того, сучасні будинки мають власну систему опалення, що допомагає економити на рахунках за комунальні витрати. В комплекс забезпечення також входить парковка.

Як купити квартиру дешевше?

Є декілька простих хитрощів, які дозволять вам придбати оселю значно дешевше. По-перше, можна купити квартиру у домі, який тільки будується. Проте слід дотримуватися обережності. Купівлю треба здійснювати лише у перевіреного забудовника, який має декілька успішних проектів. Також не зайвим буде фотозвіт про те, як ідуть роботи. По-друге, вигідно купувати квартири у містах неподалік від Львова. Гарний приклад Винники. Усього 30 хвилин і ви на Проспекті Свободи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button