Фото

«Стіна сліз» на Галапагоських островах

Галапогоські острови були відкриті світу в широкому розумінні цього слова, Чарльзом Дарвіном. Саме тут він провів ряд досліджень, які привели до створення всім відомої теорії еволюції Дарвіна.


На даний момент, Галапагоські острови вважаються об’єктом під егідою ЮНЕСКО. Але так було не завжди. В першій половині ХІХ-го століття острови були захоплені полковником Ігнасіо Енаньєсом і стали належати Еквадору.

[ads2] Уряд вирішив використовувати віддалені від материка острова, як виправні колонії, через неможливість втечі. Першими засланими колоністами стали колишні солдати, які брали участь у спробі державного перевороту. Але страшні умови життя призвели лише до великої кількості смертей і закриття колонії.У 1948-му році на острові Ісабела з’явилася ще одна колонія суворого режиму. Близько 300 ув’язнених займалися будівництвом абсолютно непотрібної й безглуздої стіни. У декількох кілометрах від будівництва, засудженим доводилося випилювати брили каменю, а потім доставляти до будівництва. У підсумку, тільки через 10 років в’язні влаштували бунт з дуже кривавим кінцем і в 1959-му році колонія була закрита. А стіна стала знаком пам’яті жорстокості і несправедливості, якій дали назву «Стіна сліз».


Натхнення: re-actor.net

Кнопка «Наверх»
Закрыть