Здоров'я

Лікарі хочуть поговорити з вами про секс! А що запитати у них?

Збираєтеся піти до свого лікаря і обговорити з ним питання, пов’язані з менопаузою? Тоді радимо вам роздрукувати цю сторінку і взяти з собою, адже тут зібрані всі основні питання, які варто задати. А це означає, що ви не пропустите важливих моментів у розмові з лікарем.

1) чи можуть мої симптоми бути викликані якимось іншим станом, а не менопаузою? (Будьте готові докладно описати симптоми або, що ще краще, ведіть докладний щоденник. Розкажіть про характер симптомів, частоту, з якою вони виникають, тривалості, інтенсивності, а також про те, що провокує їх появу).

[ads2] 2) Які препарати для контролю симптомів менопаузи мені варто розглянути? Чи допоможе зміна способу життя зменшити ці симптоми?

3) Якщо я вирішу почати гормональну терапію, які переваги і недоліки є у кожного з лікарських форм (таблетки, пластир, крем і так далі)?

4) Які побічні ефекти є у гормональної терапії і як мій стан здоров’я і сімейна історія можуть вплинути на моє рішення приймати гормони? Які ризики?

5) Якщо я виберу один з негормональних рецептурних препаратів, які застосовують для лікування симптомів менопаузи (наприклад, селективні інгібітори захоплення серотоніну), то я хотіла б знати, підтверджено їх ефективність?

6) Які побічні ефекти різних негормональних рецептурних препаратів, що використовуються для контролю симптомів менопаузи?

7) чи є наукові дослідження, які підтверджують ефективність будь-яких трав або харчових добавок для контролю симптомів менопаузи?

8) Які трави або харчові добавки зазвичай використовуються для лікування симптомів менопаузи (наприклад, припливів або болючості при занятті сексом) і які побічні ефекти? Які потенційні ризики такого лікування?

Читайте також: 

9) Можуть трави або харчові добавки взаємодіяти з препаратами, які я приймаю на даний момент, і які будуть наслідки від їх спільного прийому?

10) Які засоби для контролю симптомів менопаузи я повинна припинити приймати перед операцією або іншим медичним втручанням?

11) мені потрібно застосовувати місцеві гормональні препарати (наприклад, Овестин)?

Натхнення: www.zdorovieinfo.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть