Технології

Вартість «розумних годин» Apple Watch буде не менше 500 доларів

Згідно з очікуваннями, продажі розумних годин Apple Watch повинні стартувати в останніх числах лютого наступаючого року або на початку березня, однак вартість новітнього пристрою офіційно озвучена поки не була. Вірніше, була встановлена лише нижня планка цінового діапазону, яка складе 350 доларів, за найдешевшу модифікацію годин Apple Watch.

Чехлы для Iphone 6

Вартість в 350 доларів за спортивну модель годинника, корпус яких зроблений з високоякісного пластику, була названа в ході проведення презентації Apple Watch. Також стало відомо, що комп’ютеризована версія годин буде випущена в різних варіаціях, в число яких входять моделі в сталевому і золотому корпусах. Згідно з неофіційними даними, відомий блогер Дж. Ґрубер повідомив, що за годинник від Apple в золотому корпусі доведеться викласти близько 4 або 5 тисяч американських доларів.

Особливостями комп’ютеризованих годин Apple Watch Edition, які є предметом бажання любителів розкоші і дорогих аксесуарів, є покриття з вісімнадцатикаратного золота, особливо міцний сапфіровий дисплей, внутрішня керамічна поверхня і ремінь, виконаний з гуми, шкіри або у вигляді металевого браслета.

Читайте також: Apple iWatch і iOS 8 допоможе стежити за станом здоров’я

На одному з французьких сайтів недавно з’явилася достовірна інформація про вартість таких годин в корпусі зі сталі. За даними iGen, вартість Apple Watch в сталевому корпусі має стартувати від 500 доларів, що також становить досить велику суму, але все-таки набагато дешевше, ніж передбачалося раніше. Нагадаємо, що згідно з неперевіреними чутками, поширеним серед користувачів інтернету кілька місяців тому, ціна на новинку від Apple в сталевому корпусі повинна була скласти не менше 1000 доларів.

Слід зазначити, що компанія-гігант зі Сполучених Штатів Apple позиціонує розумні годинник, які готуються до виходу, як аксесуар, доступний не кожному, у зв’язку з чим значна ціна на новий пристрій є цілком виправданою. До того ж, згідно із заявами багатьох користувачів, годинник від Apple вони мають намір придбати незалежно від їх вартості.

Для любителів продукції Apple повідомляємо, що компанія, яка щорічно випускає нові смартфони і раз на два роки провадить кардинальну заміну дизайну iPhone, цього року представила фаблет iPhone 6 в трьох звичних кольорах корпусу – сірий, металік і шампань. Для найбільш вимогливих покупців, які хочуть виділитися і бути в центрі уваги, існують чехлы для iPhone 6, аерографія, гравірування та багато іншого. До речі, чохол для iPhone 6 виявиться не тільки стильною прикрасою, але і захистить ґаджет від запальцованності і подряпин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button