Фото

Новий торговий центр – китайська «чаша» щастя і благополуччя

У китайському місті Чженчжоу (Zhengzhou) йде грандіозне будівництво торгового центру з оригінальними обрисами. На створення такого «обтічного» дизайну архітекторів надихнула форма традиційної китайської чаші, що символізує щастя і благополуччя.

17-12-14-foto-600x374-6

Проект архітектурної фірми AmphibianArc

Архітектори фірми AmphibianArc розробляють проект будівництва надсучасного торгового центру площею 350000 квадратних метрів. Будівля буде охоплювати 9 рівнів, що включають в себе торгові площі, локації для сімейного дозвілля, величезний фонтан, критий водяній канал, численні тематичні ресторани і готель.

17-12-14-foto-600x279-4

 

Торговий центр в Китаї. Фонтан

17-12-14-foto-600x279-3

Торговий центр в Китаї. Внутрішній водяний канал

Майданчик з фонтаном, канал на п’ятому рівні і вертикальний акваріум забезпечуватимуть наявність обов’язкового для китайської філософії елемента – води – символу життя. Відвідувачі зможуть навіть спуститися по каналу на гондолах і прокотитися в скляному ліфті всередині акваріума. Весь комплекс буде накривати величезний навіс з LED-екраном. Таким чином, в торговому центрі традиції будуть поєднуватися нарівні з новітніми технологіями. Так само як і в житлових новобудовах чи котеджних селищах, http://newspbrealt.ru/, біля Санкт-Петербурга втілюються новітні технології нарівні з традиційними стилями та традиціями.

17-12-14-foto-600x280-2

Торговий центр в Китаї. Озеленення

Інтенсивне інтер’єрне озеленення є ще однією особливістю проекту. Чженчжоу входить в десятку найбільш забруднених міст країни, тому архітектори постаралися інтегрувати в дизайн торгового комплексу зелені насадження по максимуму. Проект припускає наявність як горизонтальних, так і вертикальних садів. Таке екологічне рішення стане прекрасною альтернативою штучному простору.

17-12-14-foto-600x279-5

Архітектори сподіваються, що після закінчення будівництва торговий центр стане улюбленим місцем проведення дозвілля жителів міста.

17-12-14-foto-600x279-1

Торговий центр в Китаї. Концепт

На сьогоднішній день Китай – країна з інтенсивно розвивається, тому по всій країні йде масштабне будівництво торгових центрів. Одним з них є футуристичний shopping mall «Prince’s building», який буде представляти собою 27-поверхову вежу, оточену 5 павільйонами, з’єднаними між собою оригінальними ландшафтними терасами.

Натхнення: http://www.novate.ru/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button