Відео

Створено штучну квітку з нектаром і пилком (відео)

Як відомо, у природі все взаємопов’язане, і зникнення одного виду, безсумнівно, спричинить за собою проблеми у інших. Наприклад, кілька років тому, згідно з повідомленнями вчених США, популяція бджіл скоротилася на 42%. Багато пов’язували вимирання бджіл з погіршенням екологічної обстановки та зміною нектару квітів. І саме до останньої проблеми, як повідомляє видання Deezen, один з австралійців вирішив привернути увагу. Він створив штучні квіти, які повністю копіюють свої природні аналоги.

За розробку відповідає художник з Австралії Майкл Кенді. Створені ним квіти мають по чотири пелюстки жовтого кольору. Колір був підібраний таким чином, що він максимально схожий на колір квіток ріпаку. В центрі кожної штучної квітки розташовується трубка для подачі нектару, а навколо нектару встановлена система подання пилку з трьома висувними штучними тичинками. До складу штучного нектару входить вода і цукор в пропорціях, наближених до таких у природного нектару.

З пилком ж виникли деякі труднощі: розробити його штучний аналог поки що не вдалося, хоча деякі експерти схильні стверджувати, що в майбутньому це стане можливо. Тому для свого проекту Майкл використовував справжній пилок, зібраний бджолами у вуликах.

В результаті експерименту вдалося встановити, що такі штучні квіти цілком придатні для того, щоб використовувати їх в якості резерву для відновлення квіткових полів і залучення популяції бджіл в нові райони. На відео ви зможете побачити, як працює система подачі пилку і нектару у штучній квітці, а також те, як з нею взаємодіють бджоли.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button