Поради

Сучасне обладнання кабінету біології: інновації НУШ

Як виглядає сучасне обладнання для кабінету біології? Можливо, у вашу школу також потрібно докупити важливі для шкільної програми навчальні засоби? Готовий кабінет біології обладнати можна за допомогою тематичного інтернет магазині. А якщо бажаєте детальніше ознайомитися з актуальними вимогами МОН та особливостями запропонованого асортименту — читайте далі.

Навчальне обладнання для кабінету біології

Для того, щоб учитель біології мав змогу застосовувати всі необхідні аудіо-візуальні матеріали під час викладання біології за шкільною програмою, йому знадобиться досить багато обладнання. Це і демонстраційне та лабораторне обладнання, цифрове вимірювальне обладнання, мікропрепарати, набори, реактиви й хімічне приладдя, додаткові прилади й засоби. Окрім навчальних засобів сюди ж лід включити всю необхідну комп’ютерну й мультимедійну техніку, а також шкільні меблі для лабораторій.

Яке купити обладнання для кабінету біології

При закупівлі шкільного обладнання потрібно звертати увагу не лише на його якість, відповідність рекомендаціям МОН і достатній для наповненості класу кількості одиниць, наприклад всі товари виз зможете знайти за посиланням . Усе це оснащення повинно бути гарантовано якісним і безпечним для використання школярами. А ще — відповідати вимогам Міністерства освіти й науки. Ознайомитися з ними детально можна на офіційному сайті Міністерства. А основні категорії ми розглянемо далі.

Картинки по запросу "супер микроскоп"

Перелік обладнання для кабінету біології

З переліку рекомендованого міністерством навчального обладнання для шкільних кабінетів біології можна виокремити наступне:

  • Сучасні цифрові лабораторії з необхідними датчиками, які забезпечують можливість отримання точних даних для отримання статистики чи подальшого проведення практичних робіт на їх основі. Цифрові лабораторії комплектують відповідними наборами датчиків — до вчительського й учнівського наборів входить різна кількість. Їх перелік постійно оновлюється, наразі найчастіше використовуються такі датчики: температури, тиску, освітленості, кисню, вуглекислого газу, рівня pH, дихання, ЕКГ, частоти серцевих скорочень, артеріального тиску тощо.
  • Колекції: рослин і їх частин для вивчення будови, квіток, насіння, плодів. Це можуть бути як муляжі, так і натуральні зразки, грибів і їх частин, комах і їх розвитку, коралів, видів пір’я.
  • Гербарії: зразки рослин, квіток, гриби, водорості, лишайники, мушлі молюсків — усі обов’язково укомплектовані інформацією про назву, вид, особливості зразка.
  • Моделі: муляжі фруктів і овочів, будови рослинної та тваринної клітин, моделі будови різних тварин (земноводні, ссавці, риби, птахи, плазуни тощо), хребці людини, будова зуба, розбірна модель торсу людини з усіма внутрішніми органами.
  • Моделі-аплікації та барельєфні моделі: наприклад, «Розмноження моху» чи «Розмноження водорості», «Будова пташиного яйця», «Внутрішня будова слимака», «Ембріональний розвиток тварини», «Будова легень».
  • Прилади для проведення дослідів згідно зі шкільною програмою: дослідження всмоктування води коренем рослини, для демонстрації водних властивостей ґрунту, спостереження за процесом дихального газообміну рослин, метроном, тонометр, ростомір.
  • Мікропрепарати й набори мікропрепаратів для проведення дослідів. Повинні розміщуватися на предметних скельцях з використанням покривних скелець. Усі мікропрепарати для кабінету біології повинні досліджуватися за допомогою шкільних мікроскопів або лупи.

Картинки по запросу "современный кабинет лаборатории"

Кабінет біології під ключ — швидко й доступно

Справжнім порятунком для вчителів, що не мають достатньо вільного часу, аби займатися оснащенням шкільних кабінетів самостійно, є готові пакетні пропозиції від спеціалізованих постачальників.

Але перш ніж замовити готові набори для кабінетів біології, завжди звертайте увагу на комплектацію. Велике значення для правильно підібраних складових набору має рівень практичної підготовки та розуміння особливостей викладання в школі. Тому дуже добре, якщо до процесу підготовки пропозиції щодо оснащення кабінетів під ключ постачальники залучають вчителів і методистів. Як приклад — відомий постачальник товарів для школи, компанія B-Pro, що має навіть власний відділ методичної підтримки клієнтів.

Також компанія пропонує школам можливість самостійно обрати будь-яке навчальне оснащення кабінетів — в сучасному інтернет магазині. Тут є все, що знадобиться для обладнання шкільного приміщення: від лабораторного посуду до меблів і мультимедійних комплексів. Усі товари мають офіційну гарантію від виробника та за необхідності комплектуються інструкціями з експлуатації в школах.

Обирайте новинки з представленого асортименту навчального обладнання — зробіть свою школу кращою, а навчання — цікавим для учнів будь-якого віку!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button