Поради

Сучасні аксесуари для кухні: функціонал, практичність та стиль

До сучасної кухні пред’являються дуже серйозні функціональні вимоги: все в ній повинно бути розміщено та влаштовано так, щоб процес приготування відбувався максимально зручно. Дизайнери та виробники пропонують пристосування й , які покликані прикрасити кухню, стати корисними та розумними “помічниками” при робочих моментах.

Так, давно знайомі всім обробні дошки, які є практично на кожній кухні та використовуються кожним поваром. У каталогах аксесуарів для кухні їм відведені досить значні розділи. Дуже популярні набори дощок. Вони розрізняються за розміром і кольорами, використовуються окремо для оброблення овочів, м’яса, риби, що, звичайно, відповідає гігієнічним вимогам.

Пристосування для подрібнення продуктів

Звичайні терки стали дуже функціональні. По-перше, вони яскраві, мають різну форму, можуть зручно закріплюватися на ємностях для акуратного натирання продуктів. Дуже зручні терки, що складаються – вони займають мало місця в шафі. Терки можуть бути забезпечені механічними пристосуваннями для полегшення роботи – чудова альтернатива громіздким кухонним комбайнам.

Сьогодні в тренді оригінальні аксесуари, в тому числі й кухонне приладдя. Одним з таких оригінальних і практичних кухонних аксесуарів стануть ступки для спецій, в яких можна приготувати свіжі приправи для страв. Ступки створюються з різних матеріалів, вони можуть стати яскравою прикрасою кухні як в сучасному, так і в етнічному стилі.

Пристосування для ножів

Сучасні повара вже давно не задовольняються одним-двома ножами. Окремий ніж для овочів, хліба, м’яса, риби — все це завжди повинно бути під рукою. Зручно розмістити ножі на магнітному тримачі на стіні або в спеціальній підставці. До речі, в підставках може бути передбачена й можливість моментальної заточування ножів.

Аксесуари для зберігання

У маленькій кухні особливо затребувані різні органайзери для посуду та продуктів. Це можуть бути пристосування, що закріплюються на дверцятах кухонних шаф. Різне обладнання та аксесуари для кухні покликані раціонально організувати простір, наприклад, в кутовій кухні. Це можуть бути викатні конструкції, каруселі, багаторівневі полки, підвісні аксесуари, різні баночки та контейнери для зберігання приправ, круп, інших сипучих продуктів.

Значно полегшити кухонні турботи допомагають сушарки для посуду: компактні або багаторівневі, яскраві або стильні металеві.

Всі сучасні кухонні аксесуари можуть служити оригінальною прикрасою, зберігши функціональність.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button