Поради

Як зробити гіфку з відео онлайн

На сьогоднішній день зображення формату GIF досить популярні і широко застосовуються на сайтах, соціальних мережах і форумах. Виходячи з найменування формату, вони отримали в мережі назву «гіфки», які можна утворювати як з декількох зображень, так і з відео. Нижче будуть розібрані методи створення гіфок з відео на спеціальних сайтах-сервісах, виключно в режимі онлайн.

1) Більшість подібних сервісів орієнтоване на створення гіфки з відео, завантаженого з YouTube. Для початку розглянемо такі сайти, після чого перейдемо до тих сервісів, які дозволяють зробити гіфку з власного відео. Одним з них є сервіс troll-face, що дозволяє конвертувати відео в гіфку тривалістю до 10 секунд. Заходимо на YouTube і копіюємо посилання з бажаного відео з адресного рядка.

2) Вставляємо скопійоване посилання в спеціальне поле на сайті. Натискаємо на кнопку «Показати відео».

3) Сервіс запропонує створити гіфку з допомогою двох методів: простого і просунутого. Вибравши простий спосіб, можна лише виставити потрібний відрізок часу на відео, після чого сайт конвертує цей проміжок в гіфку.

4) Якщо зупинитися на просунутому варіанті, то на початку налаштувань дається можливість задати ширину майбутньої гіфки. Рухаємо повзунок в потрібному напрямку, щоб відрегулювати розмір. Натискаємо на кнопку «Продовжити».

5) На другому кроці надаються прикінцеві налаштування. При необхідності можна видалити небажані кадри або додати підпис прямо у відео. Після чого вибираємо «Створити гіфку».

6) Готову гіфку можна завантажити на комп’ютер, розмістити на сайті troll-face, викласти собі на стіну або групу Вконтакті. Зверніть увагу, що гіфка буде автоматично видалена з сайту через 1 годину.

7) На сайті makeagif можна створювати гіфки як завантажити відео з YouTube, так і передаючи свої відео на сайті. В останньому випадку необхідно надсилати відео вагою не більше 25 мб. Для того щоб завантажити своє відео на сервіс, натисніть кнопку «Video to GIF».

8) Вибираємо «Load Video» і у вікні вказуємо шлях до файлу, який потрібно завантажити.

9) Дочекайтеся закінчення завантаження, після чого відкриється сторінка з налаштуваннями. У блоці «Start Time» виставте повзунок на той момент, з якого почнеться початок гіфки. За стандартом можна створити гіфку тривалістю 5 секунд. Для того щоб підняти тривалість до 10 секунд, необхідно придбати преміум аккаунт. У блоці «Gif Info» вкажіть другорядну інформацію.

10) У графі «Rating» виставте вікове обмеження гіфки, в якому тільки два значення: «без вікового обмеження» і «категорія 18+». У нижньому блоці «Visibility» вкажіть рівень поширення гіфки: «без обмеження» або «особисте». У разі редагування відео з YouTube дії виконуються схожим чином. Єдині відмінності в тому, що замість завантаження відео необхідно вказати посилання на відео з YouTube у відповідному полі.

Зрозуміло, існує величезна кількість подібних сервісів, що дозволяють створити гіфку всього у декілька кроків. Більшість з них безкоштовні і не вимагають купівлі профілів або послуг. Подібні сайти мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, завдяки чому проблем у процесі створення гіфки виникнути не повинно.

Натхнення: sovetclub.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button