Різне

Супорт на коліно

Товари спортивного захисту

Для забезпечення колінному суглобу правильного положення і зниження навантаження використовуються суглобові бандажі. Супорт фіксує меніски і бічні зв’язки ноги, допомагає знизити больові відчуття при розтяжках і вивихах.

Для чого призначений колінний супорт

рекомендований людям, які ведуть активний спосіб життя, спортсменам, а також користувачам в період реабілітації після травм. Бандаж надійно фіксує суглоб при його «розпущеності», артритах, бурситах, арторозах, синовітах, а також при виконанні робіт, що чинять навантаження на коліна. Ортопедичні вироби також рекомендуються людям з вальгусною і варусною деформацією гомілки.

26-11-14-foto-cikavosti550x397-1

Як підібрати колінний бандаж

Ортопедичні супорти виробляються в жорсткому, напівжорсткому і м’якому варіанті. Вибір бандажа здійснюється з урахуванням рекомендацій лікаря-травматолога, так як моделі мають відмінні риси.

Приміряти супорт слід тільки після того, як в області суглоба спаде набряк, заживуть рани. Перевагу слід віддавати виробам з ремінцями, що дозволяють регулювати розмір фіксатора. Універсальна конструкція колінного супорта з отвором в області коліна дозволяє фіксувати хрестоподібні зв’язки і колінну чашечку.

Гомілковостопний бандаж

У процесі посттравматичної реабілітації гомілковостопного суглоба для зниження больового синдрому використовуються ортопедичні пристрої. Найбільш ефективним вважається з жорсткими елементами, які утримують суглоб в нерухомому положенні.

Перевагою фіксатора для гомілковостопного є оберігання від травм, підтримання стопи в правильному положенні. Для розвантаження гомілковостопу використовуються фіксатори жорсткої конструкції, підбір якого здійснюється за рекомендацією ортопеда.

Бандаж для гомілковостопного суглоба

В Інтернет магазині спортивного екіпірування представлений широкий асортимент засобів захисту і компресійного одягу. Для попередження травмування професійні і початківці спортсмени використовують від зарубіжних і вітчизняних виробників.

В асортименті віртуального магазину представлені наколінники, колінно-литкові ортези, контурні пахові чашки, налокітники, засоби захисту голови, грудей, передпліччя. На сайті магазину брендові товари розподілені за категоріями та видами спорту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button