Різне

Як вибрати меблі у ванну кімнату?

Якщо ви вважаєте найбільшою трудністю при ремонті санвузла пошук відповідного унітазу, ванни або раковини, то, значить, ви ще не перейшли до наступного етапу. І, відповідно, не замислювалися над питанням, як підібрати меблі у ванну кімнату. Адже залежно від розміру приміщення тут може поміститися «Мойдодир» (шафа-тумба під раковину), проста тумба під раковину, стелажі або вузькі шафи, навісні полиці (відкриті / закриті), дзеркало, утримувачі під рушники, білизняна корзина, табуретка або розкладний стілець. І, коли приходить час, господареві квартири буває дуже складно зробити вибір, як купить мебель в ванную серед найрізноманітніших пропозицій фірм-виробників шаф і тумб.

1-31-01-2015-600-450

Як правильно вибрати меблі у ванну кімнату: 5 практичних порад

1. Вибирайте шафи і тумби, які виготовляються саме для санвузлів і відрізняються підвищеною вологостійкістю. Фасади таких меблів зобов’язані витримувати постійні зміни вологості і температури, вплив побутової хімії і т.д. Інакше краще відмовтеся від покупки неякісного предмета обстановки. Уважно вивчіть стики, фурнітуру, внутрішню і зовнішню поверхні.

2. Вибирайте меблі, які за кольором і стилем поєднується з сантехнікою та оздоблювальними матеріалами. Тому краще вибрати шафи і тумби ще до початку ремонту в санвузлі (можна купити готовий комплект або ж замовити меблі за індивідуальними розмірами).

3. Розміри гарнітура повинні відповідати площі санвузла. Зайве великі меблі будуть не тільки заважати в маленькій ванній, але ще й виглядати безглуздо. У невеликих санвузлах краще встановлювати вузькі і високі шафи або стелажі, кутові тумби та підвісні білизняні кошики.

4. Не слід захаращувати меблями всю ванну кімнату, навіть якщо вона простора. У цьому випадку функціональність і лаконічність народжує красу, а надлишок шафок перетворить кімнату в комору або схожу на вбиральну. Купуйте тільки те, що дійсно необхідно.

5. Підвісні моделі набагато зручніші від шаф на ніжках, особливо при щоденному вологому прибиранню та наявності системи «тепла підлога».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button