Авто

Тайвань повністю переходить на електромобілі

На нещодавній прес-конференції міністр економіки Тайваню заявив, що влада планує в недалекому майбутньому повний перехід регіону на електромобілі. Першими замінять мотоцикли — їх набагато більше, ніж машин, так як жителі Тайваню воліють мобільний транспорт через дешевизну та зручності паркування. Крім того, істотний відсоток мотоциклів зареєстрований на жителів провінцій, де інфраструктура, необхідна для використання електромобілів, поки не дуже розвинена. Мотоцикли ж часто можна швидко заряджати від звичайної електромережі.

Місцеві компанії вже включилися в процес і почали розробляти економічні електробайки для місцевого ринку. Тайванська влада планує повністю відмовитися від використання транспорту з ДВЗ вже в найближчі десятиліття. До 2040 року збираються ввести повну заборону на продаж транспорту з ДВЗ — це дозволить не тільки скоротити шкідливі викиди в атмосферу, але і простимулювати економіку. На думку міністра, такий крок позитивно позначиться на розвитку індустрії та дозволить залучити в регіон нові високотехнологічні компанії.

Точні терміни поки не визначені, але, згідно із заявами міністра, на електробайки місцеві жителі будуть зобов’язані пересісти вже до 2030 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button