Авто

Honda випустить електроскутер зі знімними батареями

Портативні змінні батареї допоможуть значно збільшити запас ходу електроскутера.

Honda выпустит электроскутер со съемными батареями

Японська компанія Honda Motor випустить на ринки Південно-Східної Азії електромопед, що працює на знімних батареях, які можна буде використовувати для підзарядки іншої техніки.

Зокрема, Honda привезла на захід Consumer Electonics Show в Лас-Вегас дві екологічні версії PCX . Самі скутери дебютували на Токійському автосалоні в минулому році, а зараз з’явилася інформація про те, як головний японський виробник мотоциклів буде випробувати ідею.

Випробувати електроскутери можна буде в японському місті Сайтама. Крім PCX, там будуть тестувати ще два автономних електромобіля для доставки товарів. За підсумками Honda буде приймати рішення про майбутнє своїх електроскутерів.

Електроскутер PCX може очистити азіатські міста від мільйонів бензинових мопедів. А гібридний доводить, що така рухова установка може бути досить компактною, щоб уміститися в двоколісному транспортному засобі. Ця технологія навіть більш перспективна на нинішньому етапі: по-перше, запас ходу не обмежений зарядом акумулятора, по-друге, залежно від балансу її можна застосовувати в різних мотоциклах. Наприклад, можна уявити найпотужніший байк, який буде використовувати електромотор з його шаленим крутним моментом на старті, а при зростанні швидкості підключати ДВЗ.

Електромопеди від Honda можуть досягти успіху, так як країни Південної та Південно-Східної Азії вводять обмеження на традиційні двигуни. Так, Індія, найбільший у світі ринок мотоциклів і скутерів, запровадить європейські стандарти транспортних викидів до 2020 року. У центральних районах в’єтнамського Ханоя до 2030 року буде заборонено рух мотоциклів, причому обмеження почнуть вводити поетапно. починаючи з 2020 року, повідомляє hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button