Ґаджети

Такий Galaxy S7 ми чекаємо?

Ви вже напевно чули про те, що керівництво компанії Samsung може внести зміни в звичний графік презентації свого флагмана. Згідно отриманої інформації, домогтися подібного вдалося завдяки внесенню змін у процес створення смартфона. Нагадаємо, відтепер його складові будуть проводитися незалежно один від одного, що дозволить заощадити чимало часу. Готовий смартфон до дебюту? Відповісти на це однозначно не вийде при всьому бажанні, однак деякі джерела натякають на позитивний результат. З одним із них ми зараз і познайомимося.

Способів дізнатися про тестування тієї або іншої новинки не так вже й багато. Насамперед, це джерела, подякувати за які варто відомих інсайдерів. Завдяки одному з них, до речі, ми дізналися про плани представити відразу дві версії Nexus-смартфонів і їх характеристиках.

Другий спосіб набагато більш поширений. Це, звичайно ж, бенчмарк-тести. Одним з найбільш свіжих прикладів цього є результати таємничого флагмана тайванської компанії HTC. Схоже, що девайс отримає 10-ядерний чіпсет і 4 ГБ оперативної пам’яті.

Як повідомляють представники ресурсу phonearena, тепер настав час дізнатися подробиці і про наступний флагман Samsung. Судячи з усього, Galaxy S7 тестується не тільки з різними видами чіпсетів, але і з різним об’ємом оперативної пам’яті. Зокрема, про це свідчать результати тесту в добре відомому додатку Geekbench.

Перший з них належить девайсу під кодовим ім’ям Samsung Project Lucky, про який нам вже доводилося чути. Другий — Lucky LTE. Обидва девайса можуть похвалитись наявністю Exynos 8890, тоді як головна відмінність між ними полягає в оперативній пам’яті. Пристрій з 3 ГБ набрав 1532 бали в режимі одноядерного тестування і 5434 в багатоядерний. Девайс з 4 ГБ, відповідно, отримав 1415 і 4932 бали.

Назвати причини для створення декількох моделей досить важко.

Натхнення: androidinsider.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button